Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba szeretnénk...

Kelly2000 kérdése:

Horvátországba szeretnénk menni nyáron nyaralni (tudom még távlati de szeretek előre tervezni) és valami olyan helyet keresek ahol a víz viszonylag meleg és nem túl mély (gyerekek miatt). Mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

2017. szept. 15. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Homokos vagy köves part?


Mi Pulában voltunk, júliusban, és viszonylag meleg volt a víz (23-24 fok, annál sehol sem melegebb a horvát parton), köves stranddal.


Szerintem sokkal jobb, mint a homokos, mert utóbbitól zavaros a víz, itt viszont gyönyörű tiszta volt, bár a közlekedés vízicipőben is néha fájt az élesebb parti köveken.

2017. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 D. Brasco ***** válasza:
Pag szigeten a rusica beach vagy a sveti duh beach
2017. szept. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Omis-t ajánlom. A Cetina folyó torkolatánál sekély és homokos a tenger, ráadásul szép kis város.
2017. szept. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 16. 12:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi 2 gyerkőccel megyünk jövőre augusztusban Horvátországba.Már most lefoglaltuk a szállást,mert az olcsó apartmanok,jó helyen hamar betelnek.Nin,Privlaka,Zaton ezek mind homokos,lassan mélyülő strandok és sokkal melegebb a víz is mint máshol.Már többször is voltunk a gyerekek nagyon szeretik.
2017. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És a vize tiszta? Mert elvileg a homokos parton a víz nem olyan szép. Köszönöm a választ előre is!
2017. szept. 17. 17:04
 7/11 anonim ***** válasza:
A víz természetesen nem tiszta, mivel a fürdőzők felkavarják.
2017. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze,hogy tiszta.Koszos vízbe nem engedném be a gyerekeket.
2017. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Horvátországban én még nem találkoztam koszos vízzel.Ez a rész is megkapta a kék zászló minősítést,amit csak a nagyontiszta strand kap meg.
2017. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az hogy homokos, nem azt jelenti, hogy koszos, csak felkavarják a fürdőzők a homokot, így nem látsz le az aljára.

De attól még tiszta :)

2017. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!