Kezdőoldal » Utazás » Európa » Május 20 után milyen görögorsz...

Május 20 után milyen görögország (Lefkada) időjárása?

Figyelt kérdés
Lehet már fürdőzni? Konkrét tapasztal érdekel, oldalakat már nézegettem. :)
2018. márc. 21. 14:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Update, hatha valakinek a jovoben hasznos lesz. Most erkezunk haza Lefkadarol. Eletem legjobb nyaralasa volt. A 33 fokban nem igazan faztam es nekem a 23-24 fokos tenger is megfelelt. Nem volt sok turista, bar a het masodik feleben egyre tobben lettek, de sok gorog volt koztuk a kornyezo telepulesekrol. Nagyon jo volt belelatni a helyiek eletebe, sokkal tobb volt a gorog, mint a turista, es mivel vendegszeretok, teljesen ugy ereztuk, mintha mi is gorogok lennenk. A viragok meg nem szaradtak el, hanem 1000 szinben pompaznak mindenfele. Az eso egyszer esett, par orat, de delutan mar siman mentunk strandolni akkor is. Kerdeztuk, hogy nekunk van ilyen szerencsenk, vagy naluk mindig ilyen meleg a majus, amire azt mondtak, hogy az utobbi evekben a majus vege mar ilyen meleg. A buszunk egyebkent telthazas volt, es senki nem panaszkodott az idore, vagy a tengerre, bar valoban furcsa is lett volna, mert majdnem mindenki leegve jott haza. Imadtuk minden percet, biztos, hogy legkozelebb is megyunk eloszezonban. Persze lehet, hogy nem mindig lesz ennyire meleg, de az biztos, hogy nem lesz tomve minden a sok kulfoldivel, es ez nekunk siman megeri a rizikot. Amit negativkent tudok emliteni, az az, hogy meg elottunk a nyar es mi mar kinyaraltuk magunkat ilyen koran.
2018. máj. 30. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!