Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki nyaralt már Bulgáriában?...

Ki nyaralt már Bulgáriában? Mennyi idő volt a repülő út? Jó hely? Drága volt?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 23. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Olcsó. Kocsival mentem.
2018. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Autóval mentünk, olcsó repülőjegyet nem találtam, pedig hónapokkal előtte már nézegettem, jó hely és olcsó a hátránya, hogy nagyon sokat kell autózni pedig szinte végig autópálya.
2018. ápr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon relatív az, hogy olcsó, hiszen alapból drága az odajutás.

A tengerpart sem éri el azt a szintet amit kulturáltnak és higiénikusnak neveznék.

2018. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
na nem tudsz dönteni hogy TUN vagy BUL?:D
2018. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsót nem értem, de oké! :D

2018. ápr. 24. 23:23
 6/9 anonim válasza:

Mi 2éve voltunk, Naposparton. Debrecenből indultunk repülővel (1,5óra). 4*-os Apartman Hotelben voltunk (Central Plaza ) Mindennel megvoltunk elégedve, a parttal (augusztusban voltunk, már voltak medúzák,amivel tisztában voltunk),szállással. Ezért idén is odamegyünk. negativum: A parton a homokba a sok kedves emberke, beledugdossa a cigarettacsikket, ez elég gusztustalan mikor jössz ki a tengerből,és a talpadon egy hamutál :D


Idén is visszamegyünk. 2fő,8nap/7éj, Pestről repülővel,illetékkel : 225K

2018. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
itt a négyes csak azért írtam mert úgy látom te kérdezted a tunéziás kérdést is:D
2018. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ma jöttünk haza a Napospartról. Repülővel mentünk, ami másfél óra volt. A hely nem rossz, de a tengerparton elég sokat unatkoztunk, ezért több fakultatív programra is befizettünk. A szálloda kissé gagyi volt de legalább tiszta. Nem költöttünk sok levát. Még egyszer nem mennék oda, egy hét is bőven elég volt.
2018. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én már nyaraltam. Nekünk 3 óra 15 perc volt a repülőút Budapestről Szófiába, onnan át mentünk Sandanskiba. Nagyon jó hely. Az ára nem vészes. A férjemmel ketten mentünk. Az odaút 225.400 FT volt. 6 éjszakára mentünk, a szállás 393.186 FT volt. A visszaút 1 óra 25 perc volt, ami 45.464 FT volt. Az egész nyaralásunk összesen 664.050 FT volt bár ebben még nincs benne a vásárlás meg az egyebek. Mondjuk ha nem 5 csillagos hotelbe mentünk volna lehet olcsóbban megússzuk. 😆

(A barátnőmék is voltak, ők mindenből a legegyszerűbbet választották, nekik a szállás szintén 6 éjszakára és 2 főre 17.712 FT. Odaút: 82.400 FT, 11 óra 5 perc. Visszaút: 45.464 1 óra 25 perc. Összesen: 145.476 FT)

Ha kiszámítjuk a különbséget akkor látszik hogy elvárástól is függ az ár. Különbség: 518.574 FT

2019. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!