Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki volt már Párizsban? Aki...

Ki volt már Párizsban? Aki volt, kérem segítsen, várom a válaszokat, többi lent.

Figyelt kérdés
Angolból véleményt kell írnom az Eiffel toronyról, de mivel még nem voltam ott, nehéz. Írjatok valami érdekességet, tapasztalatot, tanácsot az utazással kapcsolatban....előre is köszi

2018. ápr. 25. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

érdekesség = tele van arabbal meg négerrel


tapasztalat = le akarnak húzni, ki akarnak rabolni


tanács = ne menj oda

2018. ápr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

ELsönek üzenem, hogy az utobbi 2 évben többször voltam egyedül és a gyerekekkel is Párizsban az Eiffel torony környékén is. Igen sok a fekete és az arab, de attól, hogy mindent árultak nem voltak lehúzosok és mikor a lányom(4 éves) nem figyelt és neki futott egy fekete árusnak, az még kedvesen felsegítette és egy kütyüt is adott a lányomnak, hiába mondtuk neki, hogy a lányom volt a hibás.../bizonyára van köztük is akik lopnak és lehúznak)

De akik mindenképpel lehúzták a túristákat és ök meg sem próbáltak árulni azok a cigányok voltak. Járták papírral az embereket hogy adományozzanak beteg gyerekeknek(fényképekkel neteg gyerekekröl), 5-10€-t akartak. Egy riporoto is láttam róla, hogy milyen lehúzást csinálnak. Talán még magyarul is tudtak....



Szóval az Eiffel torony. Szerintem nem kell nagy dolgot írni. Wikipedian rakeresel mikor építették, miért építették, milyen magas, kb mennyi túrista nézi meg egy évben. Aztásn oda írod, hogy habár még nem láttad, de egyszer te is megakarod nézni...

2018. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Sokat kell sorban állni, a tetejére fel lehet menni gyalog is, ha valakinek nincs tériszonya és jól bírja a lépcsőzést, amúgy liftek vannak. A tetejében van kajálda meg wc, a legtetején meg van kilátó, ahol fúj a szél. Jól be van rácsozva, hogy ne lehessen kiesni. Nekem kívülről, a földről jobban tetszett, mint felmenni a tetejébe. Esténként ki van világítva, akkor csodaszép, ahogy villódzik a sötétben.
2018. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2018. ápr. 26. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!