Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egyedül rossz elmenni társasut...

Egyedül rossz elmenni társasutazásra?

Figyelt kérdés
4 napra mennék. Egyedül nem fogom ott unatkozni? A csoporttagokkal úgyse ismerkednék meg mert nem vagyok egy nagy beszédes ember.
2018. máj. 13. 12:52
 1/2 anonim válasza:
Én voltam már egyedül és barátokkal is, előbbi nem volt egy nagy élmény, én sem vagyok az a könnyen barátkozós fajta.
2018. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy nehezen megválaszolható kérdés:

nagymértékben függ attól, hogy mennyire tudsz/akarsz kapcsolatot létesíteni, nyitni, függ a buszon ülő társaságtól, a programtól, stb. Pl. városnézésen nyilván nem probléma, ha egyedül vagy.

"A csoporttagokkal úgyse ismerkednék meg " - és ha valaki számodra szimpatikus kerül melléd? - sosem tudhatod... :-)


Én pl. egyszer éppen a barátokkal való utazásnál éreztem rosszul magam, mert ők mindig mást akartak csinálni, mint amit én szerettem volna, s mivel egy társaság voltunk, nem "illett" kilógni belőle.

2018. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!