Kezdőoldal » Utazás » Európa » London, Párizs vagy Moszkva?...

London, Párizs vagy Moszkva? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Ha csak ez a 3 lehetőség lenne, egy hétre lehetne menni, 2 személy, 3 csillagos szállás, repülőúttal. Ti melyiket választanátok, és legfőképpen miért? Hol van a legtöbb érdekesség, látnivaló, és hol van nagyon sok jó kocsi (ez is fontos!)? Elméleti kérdés (egyelőre).

2018. máj. 21. 16:53
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Mindenkeppen Moszkva!! Mind a harom helyen voltam es allitom h London es Paris nagyon europaias kb olyanok mint becs, szep helyek, de ha igazan le akarod nyugozni magad menj moszkvaba!2 evig eltem ott, latogatoim sosem csalodtak
2018. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Moszkva!
2018. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Angliában élek, 3 évet éltem Londonban, Párizsba is sokszor átugrottam. Moszkvában még sosem voltam, de nagyon szeretném egyszer megnézni, így én azt választanám.
2018. jún. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én Moszkvába mennék a legszívesebben! :D
2021. júl. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!