Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tenerifen mennyibe kerül egy...

Tenerifen mennyibe kerül egy 1 hetes nyaralás két főre?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk a nyáron nyaralni menni és most gondolkodunk, hogy hova is menjünk, tenerifen gondolkodunk nagyon. Mennyibe kerülne ott kettőnknek egy hét utazással együtt? Illetve hogy jövünk ki olcsóbban ha utazási irodán keresztül foglaltunk vagy ha egyénileg? Esetleg ha valaki járt már ott szívesen olvasnék élménybeszámolót is. Ismerősöm azt mondta elég olcsó hely és olcsón lehet szállás foglalni ez mennyire igaz? 120/fő kijon azbutazas és a szállás?

2018. febr. 3. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért elég necces. Persze minden attól függ, hogy mikor mennètek, főszezon előtt, vagy főszezonban, valamint hogy milyen szàllàst szeretnétek.


Mert egycsillagos betonbunkerben lesz szállásotok olcsón, kérdés, ilyen nyaralàsra vágytok-e?


Egy valamirevaló apartman bèrlèse főszezonban 5-600 eurótól kezdődik / hét, de a határ a csillagos ég.


A repjegy meg főszezonban bizony általában elég drága, ha nem csapsz le rà korán, vagy egy error fare-re...

2018. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

120000Ft/fö böl még szerintem a szállás sem jön ki.


Mi tavaly voltunk szállodában allinclusiv füszezon után összel(még szuper meleg fürdös idö). Mi 2 gyerek +2 felnött 3000€-t fizettünk 12 napra.

De ennél persze olcsobb szállás is van, de a repjegy nyáron kb 200€/fö. Az étkezés sem kevés, és ha már ott vagy ezer dolgot akarsz megnézni, habár a bératú relatív olcsó...

2018. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm szépen a válaszokat :) én is jobban beremerultem a keresgélés e az elmúlt napokban és talált viszonylag elég olcsó szallasokat, 50ezer/het/fo adejen. Gyönyörű apartman medencével persze ellátás nélkül. De az ellátást általában szeretjük magunk megoldani mert mi az aktív pihenést szeretjük ha már ott vagyunk mindent látni akarunk. 66/fo találtam repjegyet is de azért még nézegetem picit hátha találok olcsóbb jegyet. Egyébként szeptember közepe vége felé szeretnénk menni amikor már itt picit hidegebb van, olyankor jól esik átmenni a melegbe :)
2018. febr. 4. 10:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért egyet ajànlanék : keress rá az àltalad kinézett szàllàsra a Tripadvisoron, hogy valóban olyan szép-e, mint ahogy feltüntetik.


Mi pont Tenerifén jàrtunk úgy (mentségünkre legyen mondva, akkor még nem volt Tripadvisor) hogy a honlapon három csillagosnak feltűntetett korrekt szàllàs valójàban csak 1 csillagos volt, és nagyon nem volt korrekt, a medence sem működött. Mi szerencsére akkor átmentünk egy màsik szàllàsra, de az jóval drágàbb volt.


Azóta mindig megnézem a valódi véleményeket ès visszajelzéseket, főleg azt, ami kifejezetten olcsó. Így nem fog meglepetés èrni :)

2018. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pupusz ***** válasza:
100%
Mi rendszeresen járunk oda nyaralni, igaz 4 hetekre, gyerekekkel. Az átszállásos repjegy jóval olcsóbb, mint a közvetlen charter, ami nekünk 150.000/fő körül szokott lenni. A szállás 4 csillagos, medencés aparthotelben 500 euro/hét körül van. Busszal, taxival is lehet közlekedni, de mi szoktunk bérelni autót. A taxi a reptérről Adejébe kb. 25-30 euro. Rengeteg a látnivaló, azonban többnyire fizetős. Loro Park-színvonalas állatkert, Siam Park- aqua park komoly csúszdákkal, Aqua Land-szintén aquapark, Teide- ide autóval érdemes felmenni, Garachico- vulkán által "épített" medencék egy kis különleges strandoláshoz, 1000 éves Sárkányfa, lepke múzeum élő pillangókkal, stb. stb. A szállást ingyen is megúszhatjátok, ha hajlandók vagytok végighallgatni egy két órás előadást arról, hogy vegyetek ott üdülési jogot. Ha nem vesztek, akkor megéri. Nehogy vegyetek! Nekünk van amúgy eladó fél áron. :D Eladhatatlan, átverés az egész. A magyarokkal vigyázzatok kint! Jártak már pórul jó páran, hogy nem azt kapták, ami meg lett beszélve, vagy ott maradtak szállás nélkül. Vannak rendesek is, de bizony szélhámosok is. Utazási irodáknál kedvezőek a feltételek, szerintem úgy olcsóbb, de mi mindig egyénileg intéztük, az igényeinknek megfelelően. A legjobb nyaralóhely szerintem a közelben. A Fanabe strand tökéletes, hatalmas, végig homokos, nincs egy darab sün sem, mégis lehet kagylókat szedegetni. Az óceán fantasztikus, a hullámai mesések. Az egy hét szerintem kevés lesz. Télen, nyáron csodálatos. Nincs se szúnyog, se darázs, csak napszemüveg árusok, akik szezonon kívül elég rámenősek. Költőpénzt vigyetek bőven, ha jól akarjátok magatokat érezni. Egy koktél 10-12 euro. Melegen ajánlom a Fanabe-n az Otello éttermet. Ott mindenképpen kóstoljátok meg a Chicken in Garlic-ot Canarian potato-val, szószokkal. Olyat még nem ettetek. Kellemes nyaralást!
2018. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nagyon hasznos válaszok :) valaki esetleg volt bálna és delfin nézős hajokirandulason?
2018. febr. 5. 06:29
 7/7 anonim válasza:
100%

Mi most megyünk szeptemberben . A repülőjegy kettőnknek oda-vissza feladott 20kg-s poggyásszal 142ezer Ft volt . A szállásunkat a bookingon foglaltuk ,az 7éjszakára 2főnek 390euro volt(ez egy apartman ,mert utáljuk a szállodákat )

Rákell szánni az időt a keresgélésre ,mert mi is több órán keresztül válogattunk,reptérhez viszonylag közel,a strand egy ugrás legyen stb stb. Az utazási irodákról nem sokmindent tudok,de a legtöbben azt mondják sokkal drágább mint a saját szervezés.

2018. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!