Kezdőoldal » Utazás » Európa » Más is érezte londont csalódás...

Más is érezte londont csalódásnak?

Figyelt kérdés
Nemrég voltunk londonban és mikor a reptérről bevitt minket a busz akkor néztem a külváros részt és kb Mordor jutott eszembe. Szemét hegyek, minden ház a tipikus egyszínű tégla, minden fullon lecsúszott feketékkel/arabokkal. Szakadt kebabosok egymás hátán. És ez tízen x kilóméteren át. Rohadt nyomasztó egy hely.

2018. jún. 1. 02:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Én is ugyanígy éreztem, 2-szer voltam már ott.
2018. jún. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Ezek szerint a külvárost még láttad, aztán fel se néztél többet, csak nyomkodtad a telefonodat?
2018. jún. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Többször voltam sajnos, de konkrétan a bolygó segglyukának tartom.
2018. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem Budapest is elég nagy csalódás, akkor már inkább Londont választanám
2018. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
én még nem voltam, de nagyon megosztó véleményeket hallok. vagy imádják vagy utálják. volt ismerősöm, aki kb 1 évet bírt ki ott, aztán haza kellett jönnie. soha vissza nem menne
2018. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a belváros is olyan mint mordor.
2018. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
én voltam a külvárosokban is, féltem ott. Pont akkor késelt meg egy muszlim egy másik muszlimot. Családi vita volt de akkor is ijesztő..
2018. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez maximum akkor csalódás, ha Londontól azt várod, hogy egy tiptop kisváros legyen. London egy világváros, 10+ millió emberrel a legkülönbözőbb részeiről a világnak, természetes, hogy vannak kevésbé bizalomgerjesztő területei. Emellett viszont ott van az elképesztő gazdagság is Chelsea-ben, Kensingtonban, Richmondban, stb.
2018. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Hát, most legyél őszinte, Budapest jobb?


Komolyan kérdem, szerintem iszonyat büdös, koszos és undorító hely, főváros létére, ráadásul trágya közlekedéssel.


London is ugyanez, sajnos.

2018. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem azért, de Ferihegyről a belvárosig igaz hogy nem nagyon látsz afrikai embereket, de afrikai viszonyokat igen. A bevezető gyorsforgalmi(!) úton több a lyuk, mint az aszfalt, az útszéli épületek épp készülnek összeomlani, Köki, 3-as metró, és így tovább. Szerintem akkor kritizáljunk más városokat, meg mordorozzunk, ha nálunk jobb a helyzet.
2018. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!