Kezdőoldal » Utazás » Európa » Más is érezte londont csalódás...

Más is érezte londont csalódásnak?

Figyelt kérdés
Nemrég voltunk londonban és mikor a reptérről bevitt minket a busz akkor néztem a külváros részt és kb Mordor jutott eszembe. Szemét hegyek, minden ház a tipikus egyszínű tégla, minden fullon lecsúszott feketékkel/arabokkal. Szakadt kebabosok egymás hátán. És ez tízen x kilóméteren át. Rohadt nyomasztó egy hely.

2018. jún. 1. 02:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Én imádom Londont, 8x voltam. A külváros tényleg kicsit ergya, sok az arab és a fekete, azért nem is vagyok annyira oda. A belvárost és a Grenfell környékét viszont imádom. Budapest viszont egy ocsmány hely, ég és föld a kettő. Főleg ha a Londoni Undergroundot hasonlítod össze pl a 3-as metróval .
2018. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
Budapest mar nem az ami regen a kulvarosi negyedek lepusztultak foleg kobanya kispest ujpest tele dakotakkal a belvsrosban mocsok kosz buz minden omladozik s eszmeletlen nyomor ami csak fokozodni fog szuletesem ota itt elek de ilyen lepukkant korulmenyeket a mostanihoz merten nem lattam talan a dunapart kornyeke budai var s az irodahazak visznek nemi fenyt erre a nyomaszto varosra vmikor gyonyoru volt vmikor elheto volt mara egy porfeszek sajnos aki ezt nem latja az vak.
2018. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
19%
Egyetértek a 12-essel teljes mértékben! Nagyon igénytelen putri az egész város, külvárosi részen is látszik a szegénység. Az emberek ha be is szigetelik a házaikat, évekig befestetlenül áll, de ez a jobbik eset. Engem nem érdekel Lázár János miket hadovál, de ha átmész Bécsbe, minden takaros, rendezett, a házak mind felújítva, kifestve, sehol nincs szemét, egy másik világban érzed magad, ami 21. századi! Itt az idő visszafelé haladt 70 évet. Nehogy már akkor Londont akarjuk szidni.
2018. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
17%
Ennyi hiaba pontoztak le attol meg igy van.vagy nem elnek itt vagy eltek itt vagy vakok mint a vakond s probalnak alomvilagban elni new york kulvarosi negyedei elittebbek mint itt a keruletek tobbsege foleg a pesti reszen
2018. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%
67% Ha nem tűnt volna fel, a kérdés baromira nem Budapestről szólt, innen a lepontozás is. Nem Pestről kért véleményt a kérdező, hanem Londonról, szóval teljesen felesleges azzal jönni, hogy Pest is milyen szar, mert attól még London nem lesz jobb hely.
2018. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Londonnak ugyan van stílusa, de számomra mindig is a benne élő lakosok számítottak, az emberek beszéde azok a megkeményedett arcok, nem igazán voltak számomra vonzóak. Az biztos, hogy aki kitalált egy stílust magának arra odafigyelnek, ezt Párizsban és Londonban éreztem leginkább... De régebben volt.


(Szerintem a magyar közvetlenségnek az olasz a párja.)

2020. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!