Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ideiglenes személyivel utazni...

Ideiglenes személyivel utazni kanári szigetekre?

Figyelt kérdés
Sziasztok utazás előtt 1 héttel elvesztettem minden okmányomat. A kerdésem az lenne hogy ideiglenes személyivel fel engednek-e a repülőre. Ismerősök azt mondták nem. Okmány irodába azt mondták: "törvényesen igen (honlapon megnéztem) de 80% esépy hogy nem engednek fel a repülőre... mert szigetcsoport (wtf?!) Repülőtér információ pultot kérdezve azt mondták hogy a papír alapúakkal keverik az ideiglenes szót, a mai plasztik kártyát ami fényképes, 30 napig oda megyek ahova akarok európán belül. HA MINDEN KÖTÉL SZAKAD sos megoldás van! Gyorsított útlevél, pest + 30.000 ft.(de ezt nem szívesen fizetném ki)

2018. jún. 24. 13:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de te vagy a tudatlan. Meg a hivatalos tajekoztatoban is kiemelik, hogy igenis, lehetnek gondjaid, te viszont eroskodsz, hogy minden tovabbi nelkul. Ez kenyszermegoldaskent, amikor nincs mas lehetoseged, mukodhet, de eleve igy megindulni butasag.
2018. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#9

Nem vehetsz repjegyet online, ez tök jó. Nem baj hogy nem is kér semmilyen úti okmányt a vásárlásnál.

2018. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a cica harcot de nekem semmi okmányom nincs. A kutya se kéreezte hogy lejárttwl mehetek-e ennek ellenére csak erre válaszoltak. Tisztelet a kivételnek!
2018. jún. 24. 22:09
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

Én linkeltem a konzuli szolgálat oldalát. Ideiglenessel mehetsz nyugodtan. Ha csak turistáskodsz az EU-n belül a közeli jövőben, akkor felesleges útlevelet kiváltanod. A soron kívüli sem gyorsabb, mint az ideiglenes személyi.

Egy kérdés: Mennyi idő telt el az elvesztés óta, s mennyi van még az utazásig? Ha még nincs ideiglenes személyid, holnap intézd el.

2018. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!