Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hitelkártya nélküli szállásfog...

Hitelkártya nélküli szállásfoglalás, online repülőjegy vásárlás nem is lehetséges sehol?

Figyelt kérdés

Koromból adódóan csak most kezdek utazni,ha hülye a kérdés bocs...


Szóval nem irodával,hanem egyénileg akarom megtervezni/szervezni a nyaralást,városnézést,

mert olcsóbb.


Nem tudok hitelkártya nélkül foglalni online se szállást,se repjegyet??


Hitelkártyát nem akarok és nem is tudok igényelni.


Miért nem elég a sima bankkártya???


Van olyan hely ahol tudok sima bankkártyával? Hol?


Help!


2018. aug. 22. 11:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező, nekem tavalyig nen volt személyes hitelkártyám, csak betéti és abból is sokáig nem dombornyomott. És beutaztam úgy kb 50 országot, tehát nem kellene akadálynak lennie. Azonban tény, hogy volt, ahol visszapattantam, pl Nénetországban nagyon sokáig nem tudtam elővételes vonatjegyet venni, ahogyan készpénzt kellett felvenném Svédországban is, mert sok helyen nem fogadták ék a boltokban az akkori kártyámat. De az USA-ban is dobta vissza vonatjegyautomata a kártyámat. Szóval próbálkozni kell és ismerni az alternatívákat. Esetedben például ha a Booking.com nem fogadja el a kártyádat, hat foglalj a szálláshelynél közvetlenül. Nem mindenhol kapsz rosszabb árat így. A repülőjegy lehet problémásabb, de ott szerintem a közvetítő oldalt kell jól kiválasztani, hogy az fogadja el a kártyádat.

Szóval ne csüggedj, utazásra fel!

2018. aug. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Koromból adódóan csak most kezdek utazni,ha hülye a kérdés bocs..."


Nem lehet, hogy Maestro kártyád van? Mert azt bizony sok helyen nem fogadják el, csak a Mastercardot.

2018. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Booking oldalán szűrésnél láttam,hogy kiválasztható,hogy "hitelkártya nélküli foglalás ""


Szerény megítélésem szerint ez csak egy szleng.

Többször is foglaltam a Bookongon keresztül, és sohasem volt hitelkártyám.

2018. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Repülőjegyet akár banki átutalással is vehetsz.


Szerintem a szállásfoglalást is meglehet oldani hitelkártya nélkül. Bár én ilyen "veszek egy retúr jegyet és majd helyben keresek szállást" tipusú utazó vagyok.:D

2018. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Ja, csak egy gyerekkel pl nem ilyen egyszerű, sőt vele felelőtlenség is.

2019. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mármint úgy utazni, hogy majd lesz valahogy... Valami... Valahol...
2019. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!