Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ez a poggyász úgy volt hogy...

Ez a poggyász úgy volt hogy fel jön a repülőre mert kis táska volt de mielőtt fel ültem volna a gépre egy úriember rám szólt hogy a táskát nem vihetem fel mert tele van már a csomagtér?

Figyelt kérdés
Ènis ha így tudjam hogy nem vihetem fel akkor nem teszem a táskába.
2018. okt. 8. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
És mi itt a kérdés?
2018. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, tanulj már meg magyarul!! Mik ezek az idefröcsögött szavak? Mi a kérdés?


Teljesen normális, bevett szokás, hogy azt a kézipoggyászt, ami már nem fér az utastérbe, feladják, tehát nem viheted magaddal a fedélzetre. Erről 100%, hogy tájékozódhattál volna, ha elolvasod a vonatkozó részeket. Sok légitársaságnál van olyan opció, hogy plusz pénzért vagy valamilyen speckó csomagban meg tudod vásárolni azt, hogy a te kézipoggyászod garantáltan a fedélzetre kerüljön. A többieknek ezt nem tudják garantálni, kétlem, hogy sehol se találkoztál ezzel az információval.

2018. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!