Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európa mely városaiba nem...

Európa mely városaiba nem érdemes utazni és hol van a legtöbb migráns?

Figyelt kérdés

olvastam és hallottam hírekben is hogy Svédországnak vannak olyan városai ahol már szinte a rendőrök se járnak el, mert no-gone zónák lettek. Akkor ugyanez Angliában és Londonban is..


Kérdésem az lenne ,hogy ez tényleg igaz ,hogy vannak olyan europai városok ahová nem érdemes menni mert tele van a rosszabbik migráns fajtákkal?akik erőszakosak.


Mik a valós tapasztalatok? Akik pl már jártak külföldön.



Köszönöm a válaszokat.



2018. okt. 21. 15:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
Svédországban, Stockholmban élek már több mint 30 éve és keresem, keresem azokat a hírhedt no-go zónákat de csak normál panelházas elővárosokat találok amik a magyaroknál még mindig sokszorta szebbek és jobbak.
2018. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
98%

"Nem hiába arab a polgármester. "


Pakisztáni származású brit, egész pontosan.

2018. okt. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%

Van valami nagyon mélyen patkány a kérdezőben. Érdemes lenne odafigyelni rája. Olyan fidessbérenc valag lehet, aki sosem utazik, de pénzt kap a fidelitaSS-tagságáért.

Itt próbálgatja a szárnyait a féregje.

2018. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Franciaorszàgban élek 12 éve, és még mindog nem taltam no-go zónàt. Emellett jàrtam Svédorszàgban (Malmö) Angliàban, Olaszorszàgban, ès rednszeresen jàrok Afrikai orszàgokban is.

Nem az Origot kell olvasni, nem igazàn hiteles forràs.

Kirabolni bàrmely vàrosban kirabolhatnak, Budapesten is, meg is erőszakolhatnak. Nézd meg a szerencsétlen soroksàri futónőt, vagy a margitszigeti szatìrt, egyik se "migràncs" àltozata lett, de az se az volt aki engem Zuglóban akart leteperni és megerőszakolni.

Minden vàrosban vannak olyan rèszek, ahol jobb nem màszkàlni.

Gondolom a Hős utcàról meg a Pongràcz úti lakótelepről, meg a "Dzsumbujról" màr hallottàl.

Na ugyanez megvan màshol is.

Igen, vannak negyedek ahova nem ajànlott menni, de nem hiszem hogy ha Pàrizsba jössz turistaként akkor pont Noisy le sec-ben, Drancyban vagy Bobignyben fogsz nézelődni...

2018. okt. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%

Budapesten elég sok a migráns. De nagyon. A kormány befogadta őket titokban, volt aki sokat fizetett a papírokért. De a figyelem nyugatra terelődik... én nem mennék Budapestre de pl. Mosonmagyaróvárra sem, mert ott igen sok a kelet magyar " én jobban tudom " őslakos gyári munkás..

félek Magyarországon..

2018. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem értek egyet

Minden nagyobb városban vannak veszélyes részek,Prágától Budapesten át Párizsig

Igen,Malmöben is vannak no go zonák,ahogy kb minden nagyobb városban is mivel a 21.század betegsége a városiasodás és ez vonzza az embereket a városokba amik így egyre nagyobbak lesznek és ezáltal kialakulnak lecsúszottabb részek is

Ez ellen maximum annyit lehet tenni,hogy szabályozzák a betelepülők számát


15

Ha nem a helyi drogos gettókba mész akkor nem lesz bajod sem Magyarországon sem más EU-s országban

2020. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
@16 Van fogalmad róla, hogy mit jelent a no-go zóna? Az ilyen sima fasiszta fantazmagória arról, hogy kisebbségek törvényen kívüli területté alakítanak teljes negyedeket. Na, ilyen például egyáltalán nincs Európában, még a sokat emlegetett Molenbeeknek sincs a világon semmi köze ehhez. Talán a legközelebb az Escobar alatti Medellín került ehhez az állapothoz, meg mondjuk szerencsétlen Mogadishu ilyesmi, de azt meg inkább nevezném polgárháborús övezetnek, mint no-go zónának. Az egész arra való, hogy a falujukat kétszer elhagyott nyuggereket lehessen ijesztgetni, meg elhitetni velük, hogy a Kárpát-hazában Orbán pajzsa alatt minket baj nem érhet.
2020. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17

Oké de ha így nézzük a no go zónákat akkor reálisan Európában ilyen nincs is :D a világon meg max pár brazíliai favellára lehet ezt mondani meg 1-2 polgárháborús övezetre

Ahogy írtad akkor alapvetően nagyon kevés hely van ahova bemész azt kinyírnak :D

2020. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!