Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül kiköltőzni...

Mennyibe kerül kiköltőzni Angliában?

Figyelt kérdés
2018. dec. 19. 13:56
 1/6 anonim válasza:
68%
Sokba
2018. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Sokban.
2018. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem így megy, hogy mennyi. Mindenkinek más az összeg, mert sok mindentől függ az ár.

Pl:

- Hova mennél Anglián belül? London vagy vidéki városka vagy valami helyes kis vidéki falvacska?

- hogy bérelnél szobát? Egyedül? vagy max ketten valakivel? vagy az sem baj ha nyolcadmagaddal élsz egy házban?

- van-e már munka? vagy keresned kell?

- mekkora egyéb igényeid vannak?

Sok mindentől függ.

12 éve élek kint. Volt olyan magyar akinek tudtam olyan állást intézni amivel szállás is járt, így neki jóformán csak a repülőjegyébe került kiköltöznie.

Van olyan magyar aki eleve úgy jött ki, hogy lakást bérel. Neki több ezer fontjába került kijönni..

Tanácsolom, hogy mielőtt az anyagiak érdekelnek, döntsd el, hova mennél, hol dolgoznál.

sok sikert.

2018. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Kikőltözni? Angliában?


Ha még a magyar nyelvvel is hadilábon állsz, hogy fogsz megtanulni kint arabul?

2018. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D. Brasco ***** válasza:
43%
Pontosan annyiba kerül!
2018. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Mindekinek más összegbe,ezer dologtól függ..

Én 2012-be mentem ki,egyedül,vidékre,1000 fonttal,lerendeztem az NI-t bankszámlát,addig egy kis motelban laktam,találtam melót a szakmámban(hegesztő),ezután melóhelyhez közel szobát.Lehúztam kicsivel több mint 3 évet,és hazajöttem 55000 fonttal.Igaz hogy nem szerettem ott élni,de azért megérte az anyagiakat tekintve.

2018. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!