Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban valóban lenézik...

Németországban valóban lenézik a magyarokat?

Figyelt kérdés

2018. dec. 31. 20:47
1 2
 11/11 anonim válasza:

Sajnos ezt alá tudom támasztani. Valóban lenézik a magyarokat. Én azért jöttem ide, hogy új életet kezdjek, de sehol sem segítenek, amint meglátják, hogy magyar vagyok. Több alkalommal kaptam meg, hogy takarodjak haza,egyszer pedig a Rathausban közölték, hogy nem segítenek nekem mert magyar vagyok. Sok ismerősöm van a világ minden pontjáról, de nekik nincs ilyen tapasztalatuk, nekik mindig segítettek.

Nem tudom már eldönteni melyik rosszabb, hogy otthon az ember saját "honfitársa" ott rúg bele a másikba ahol csak tud, vagy egy idegen országban utálnak, azért mert külföldi az ember. Viszont sajnos azt is el kell ismerni, hogy itt mindenféle megvetés ellenére ha végre munkához jut az ember, akkor életben tud maradni, ami csodás kis hazánkban nem mondható el a (jó esetben) 200 ezer ft os fizetésekkel (Y)

2019. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!