Kezdőoldal » Utazás » Európa » Esetleg valaki ajánlana...

Esetleg valaki ajánlana megbízható, korrekt árakkal szervezett buszos utakat? Bulgária, Olaszország, Montenegró közül szeretnénk valahova eljutni nyaralni.

Figyelt kérdés

2019. jan. 17. 10:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

#6


probléma 1.- a kérdező szervezett buszos utat kérdezett - Te nem a kérdésre válaszoltál

probléma 2.- rá akarod erőltetni a repülős utat.

probléma 3. -az egy dolog, hogy képtelen vagy megérteni a másik embert, de még ISMERETLENÜL SÉRTEGETED, ahogy a 6-os hozzászólásodban sem bírtad ki, hogy ne nevezd idiótának.


Nem én töröltettem a hozzászólásokat, de "csak" ennyi oka volt.


És tudod, rajtad kívül más emberek is léteznek, más szempontokkal, amit sajnos Te nem értesz meg, csak a magad vélt igazát hajtogatod erőszakosan

Ha Te szeretsz repülni, akkor repülj - nyilván nem családostul mész - mást meg hagyj élni és úgy utazni, ahogy szeretne. Ettől nem lesz se több, se kevesebb - de Te sem.

És igen, elhiszem, hogy pl. egy 2 gyermekes család nem akar gyerekekkel és 4-6 csomaggal átszállogatni egy 10 napos nyaralásnál.


8-as meg pontosan leírta a hátrányait is.

2019. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm szépen a segítő és értelmes hozzászolásokat, válaszokat! A többiről meg... Nem a nyelvvel van a gond, nem a lustasággal hanem a pénzről. Nem vagyok kőgazdag, nem tehetem meg hogy felmegyek a netre kiválasztok egy repülőutat elutalom a pénzt aztán kiválasztok szállás erre az időpontra lefoglalom elutalom a pénzt. A buszos szervezett utak lehetőséget biztosítanak olcsón eljutni nagyon szép helyekre, részletfizetéssel, így én és a családom is el tudunk jutni egy nyaralás alkalmával akár tengerpartra is. Példa:tavaly buszos nyaralás keretében eljutottunk Görögországba és egyáltalán nem voltam lusta mert ez is szervezés igényelt és 26 óra utazást de megérte! Ezért kérdeztem volna, hogy hátha esetleg valaki tud hasonló szervezett utat. Te nagyon okos kommentelő... Ha mindent olyan jól tudsz gondolom ezeket is tudtad mielőtt kommenteltél. Inkább maradtál volna csöndben és kísérted volna el nagymamadat az utazásra, mindenki jobban járt volna. Többieknek még egyszer köszönöm!
2019. jan. 20. 09:35
 13/18 anonim ***** válasza:
@12 Ebben az esetben viszont tényleg csak ajánlani tudom a repülést. Nagyon sokszor vannak nagyon jó árú jegyek, szállást is lehet több helyen 2 részletben vagy helyszínen fizetni és tényleg olcsóbb lehet egy ilyen út, mint irodával. Én vagyok a nagymamás kommentelő, istenúccse segítő szándékkal promózom a repülést, ha gondolod írj és adok tippeket szívesen arról, hogy hogyan tudsz olcsón kihozni egy ilyen utat :)
2019. jan. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sok olcsó repülőjegyet fogsz találni Bécsből VÁrnába illetve Bratilavából Burgaszba. Kb 10 ezer forintból megjárható mindkét célállomás. Ennyiből a buszsofőr ki sem áll a garázsból!
2019. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Ez szép, és jó, de ha valaki mondjuk a román határ mellett él egy kis faluban, ahonnan csak minimum 5 átszállással jut el Bécsig, az nem túl kényelmes. Főleg kánikulában, nyáron, családdal együtt. Nem értem, miért kell mindig erőltetni ezt a "szervezd magad, vegyél olcsó repülőjegyet" témát. Leírta a Kérdező, hogy nem szeretné, nem tudom megérteni, miért szól még a 163. válasz is arról, hogy a Kérdező a hül..e, és vegye meg az olcsó repjegyeket.
2019. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

#15


Ne fáraszd magad, menthetetlenek :D

Teléjesen röhejes, hogy a 3-as válaszomban PONTOSAN a kérdésre válaszoltam, ajánlottam (kipróbáltat is) utazási irodákat a kérdezett utakra - mégis jó alaposan le lett húzva a válasz, nekem, aki a kérdésre válaszolt :D

Nyilván nincs családjuk és csak a saját, egoista szempontjukat erőltetik és elképzelni sem tudják, hogy valaki azért a relatív kényelemért (mert azért azt valljuk be, huszonóra buszozás tényleg nem mindig "kényelmes") képes többet fizetni. Buszba beszáll, szálloda előtt kiszáll - ennyi.

2019. jan. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

Ja, és arról nem beszélve, hogy az utazási irodák kontingenseket foglalnak le, csomagban nem ritkán jóval olcsóbban jutnak a szobákhoz, mintha valaki egyedül foglalna - főleg szezonban!

Mert ugyebár a kérdező nem februárban szeretne nyaralni, amikor olcsó a repjegy és a szállás... :-)

2019. jan. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
rolitura.hu-t ajánlom, nagyon sok jót olvastam róluk. Nagyon részletes leírásuk vannak az utaikhoz. Sok fakultatív program.
2019. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!