Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hová érné meg kiutazni?

Hová érné meg kiutazni?

Figyelt kérdés
Egyetem után vagy esetleg előtt (szóval ott végezném az egyetemet) szeretnék kiutazni pár évre vagy ha úgy hozza a sors, véglegesen letelepedni. Milyen országot tudnátok ajánlani, ahová könnyen le tudnék telepedni, jó a megélhetés (pszichológusnak készülök), és viszonylag szép?
2019. febr. 10. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk olyan ország jöhet csak szóba, amelyiknek a nyelvet professzionális szinten beszeled. Hiába irom neked, hogy Hollandia, ha nem beszélsz hollandul, vagy Dánia, ha nem beszélsz dánul
2019. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Imádok nyelveket tanulni, úgyhogy nem baj, ha újat kell tanulni.
2019. febr. 10. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ah, értem. Hollandiában élek, én szépnek tartom és a megélhetés is általában jó, ha tudja az ember a nyelvet. Nagyvárosokban mindenki beszél mondjuk angolul - kisvárosban se sok van, aki nem, max a 70 felettiekkel nehéz- de munkahelyen elvárják a folyékony hollandot. Mondjuk azt nem tudom, pszichológusra mekkora a kereslet. Azt tudom, hogy itt nincs magánorvosi rendszer, minden a háziorvoson keresztül működik és a legtöbbjük a praxisban alkalmaz mentális támogatót, ez kb olyan, mint a pszichológus
2019. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!