Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a kedvenc helyed Európában?

Mi a kedvenc helyed Európában?

Figyelt kérdés
Lehet város, falu, táj, ahol valaha jártál, nyaraltál, vagy szeretnél eljutni. Ahová szívesen mész újra és újra, vagy mennél megint, vagy vágysz oda. Ami a legjobban tetszik. Persze jöhetnek népszerű híres helyek, de még jobb lenne egyéni választásokról, érdekes helyekről hallani.

2019. febr. 10. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Berchtesgaden és környéke. Az Alpok egyszerűen csodálatos, és történelmileg is érdekes a környék.
2019. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Gap of Dunloe, Írország. Bármilyen évszakban hangulatos, földi béke megtestesítője számomra.

Illetve Kékestető, mert rengeteg emlék fűz hozzá. A gyerekkori szobám ablakából látni lehetett, sokszor csak ültem az ablakban és néztem.

2019. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedvenc helyeim.

-Eger

- Velence Olaszország

- Pompeii Olaszország.

- Tintagel Anglia. Ide minden második hónapban elmegyünk, mert varázslatos hely. Mint egy kis éden..

- Tewkesbury- Anglia. Ide évi egyszer megyünk (július elsőt hétvégéje) mert akkor van a Rózsák csatája. Nagyon jó kis történelmi program, ahová vissza megy az ember a múltba.

2019. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Az ágyam a kedvenc helyem
2019. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Huziga válasza:

Róma 😊

3x jártam már... Kétszer a férjemmel, tavaly pedig már a gyerekeinkkel. Felejthetetlen élmény!

2019. febr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Skócia nyugati partja, és az ottani szigetek (Skye, Mull, stb.)
2019. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!