Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egyedül érdemes nekivágni?

Egyedül érdemes nekivágni?

Figyelt kérdés

Korábban sosem utaztam, de idén elkezdeném. Buszos, kirándulásra gondoltam illetve egy-egy hosszúhétvégére.

Főleg a tengerpart érdekel, vagy éppen az adott hely nevezetességei, látványosságai, továbbá, ha viszonylag közel van a természet, ott is szívesen eljárkálnék.

Van valakinek tapasztalata, hogy milyen, ha csak reggelivel szeretném kihúzni az ott töltött időt? Illetve, ha nem saját autóval megyek, és bérelni sem akaro ott, az mennyire lehetetleníti el az eljutást az adott helyen ?

Maximum olyan 100k-120k(buszos kirandulasoknál ennyibe kerül egy drágább egyhetes kb.) között szeretnék költeni egy-egy utazásnál.


2019. ápr. 8. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdésnek találd ki az országot, ill. régiót, majd válogassál a szervezett buszos utak között.
2019. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*Bocs még annyi, hogy mennyi idős vagy, mert tudok ajánlani a korosztályodnak megfelelőt.
2019. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

és csak szervezetten akarsz utazni?

mely országok érdekelnek?


sztem ez attól függ, milyen típus vagy. én csak úgy voltam egyedül Prágában, hogy az ott élő ismerősöm várt a pályaudvaron, mostanában én is azon filózok, h egyedül utazzak-e.

sztem a legtöbb helyen az tömegközlekedéssel el lehet lenni, bár ez is attól függ, h merrefelé akarsz menni.

2019. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Érdekel, Olaszország, spanyol, horvát, Bulgária, de például Párizs és más híres nagyvárosok is :)

21 éves vagyok

2019. ápr. 8. 15:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem a korodat, mert van utazási iroda, aki kimondottan a fiataloknak szervez utakat.

Igen profin megszerkesztett tartalmas és sűrű programokkal, miközben az áraik megfizethetőek. Ugyan más korosztályba tartozom, de így is többször utaztam velük, mert saját szervezésben sem tudtam volna olcsóbban kihozni.

Ajánlom őket szeretettel:

[link]

2019. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 4/5


Horvátország nem rossz, Zadarban voltam 17 évesen, a bolgár tengerpart is érdekes lehet.

2019. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5

Nagyon hálás vagyok a linkért, már ki is néztem pár kirándulást! *-* :D

Tényleg nagyon szépen köszönöm, hogy ajánlottad! :)

2019. ápr. 9. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Mivel ők igen tapasztalt utazók, ezért fogod tapasztalni, hogy pontosan tudják, hogy az adott helyeken miket érdemes megnézni és ezt fiatalos lendülettel teszik pénztárcabarát módon. Sok az esti buli és lehet ismerkedni is.

Igen olcsó náluk most a római, a francia és az isztambuli útjuk is.

Jó utat.

2019. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, szerintem se ilyen nagyobb utazási iroda által szervezett buszos útra menj, mert csalódás lesz. Mi így voltunk 4 napot Lengyelországban a párommal. A hely maga csodás volt, de...

1. Rajtunk kívül volt kb. 3 fiatal az egész buszon (azok is a szüleikkel), meg egy rakás középkorú és nyugdíjas.

2. Túl fix volt a program, egész nap rohantunk az idegenvezető után.

3. Olyan dolgokkal töltöttünk sok időt, ami számomra kevéssé volt érdekes (pl. templomok...szép, szép, szívesen megnézem, de azért másfél órán keresztül egy templom szobrait nézegetni nekem kicsit tooo much.)

4. Az idegenvezető 4 napig, megállás nélkül folyamatosan beszélt. Már szinte bármit megadtam volna tetves 3 perc csöndért.


Vagy keress egy barátnőt/barátot, akivel el tudsz menni, vagy olyan utazási irodával menj, akiknek kifejezetten a fiatalok a célpontjai. Én most voltam egy Békatutajos 4 napos túrán, fantasztikus volt. mintha csak az egyetemi csoportommal kirándultam volna:D Jó társaság, jófej túravezetők, gyönyörű helyek. Mondjuk ők inkább az aktív kikapcsolódásra mennek rá (túra, kenu, bicikli stb.), nem a városnézésekre. De vannak még hasonló cégek (eupolisz, baraka, rolitura stb.)

2019. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!