Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecen, Szeged vagy Miskolc...

Debrecen, Szeged vagy Miskolc a szebb?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 12:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 Waff ***** válasza:
24%

Jah, hogy a Pick Szeged valójában nem is Szegeden van, csak a csúfgonoszzorbánviktor ezt hipnotizálja be a népnek. Világos. Mindenki aki támogatást kap az fideszes, értem, nyilvánvaló.

De ha Debrecenbe fideszes a városvezetés, hogy hogy csődközelbe van a közlekedési vállalat? Hisz azok korlátlan támogatást kapnak. Valami baj van a fejedbe.

2023. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 Waff ***** válasza:
68%
Ja értem, leesett közben, a debreceni közlekedési vállalat, bár rengeteg támogatást kap, mégis csődbe van, mert fideszes, így ellopják, ha ellenzéki lenne akkor mint tudjuk nem lenne csődközelbe. A szegedi közlekedési vállalat nem kap semmit mert nem fideszes, hanem ellenzéki...persze ettől függetlenül csődközelbe van...ééértem, hisz logikus. Ha kapna pénzt akkor virágozna...mint pl a 2000es évekbe :D
2023. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
25%
Walff fidesz pártkatona, nyilván úgy értelmezed és forgatod ki a szavaimat ahogy a gazdáid bemagoltatták veled, tök mindegy. Én sehol nem mondtam azt, hogy a DKV csődközelben van, vagy azt, hogy a debreceni vagyonkezelő bármely más cége csődközelben van. Annyit írtam le, hogy ahhoz képest, hogy csúcs támogatásokat kap a város elég gyér a város állapota és a szolgáltatásai.
2023. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 Waff ***** válasza:
27%
33@-as Soros-ügynök, agymosott dollárpapagáj, tudod gazdája a kutyának van...no meg neked a Gyuribácsi ;) Talán ideges vagy?...megértem én ha fáj az igazság...meg a tények :) agymosott liberális 2bites létedre...elhiszem hogy nehéz gobdolkodni és fáj a valóság...
2023. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
37%
Walf szépen bemutatkoztál, ennyit tudtok ti fideszbirkák.
2023. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 Waff ***** válasza:
27%
Hát így van ez drága jó Soros-ügynök barátom, látom fáj ha szemetekre vetik a külföldi dollárokat...Csak azt nem értem, ha már ekkora magyarellenes hazátlanok vagytok, mi a fenét kerestek még az országunkba?
2023. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
16%
Waff, nemtom miből vetted azt, le hogy én ideges vagyok, viszont a te acsarokodásodból nagyon az jön le, hogy neked ment fel a vérnyomásod. Azt se lehet értelmezni, hogy miért fájna nekem az igazság, mikor te nem vagy hajlandó elfogadni a tényeket és te örjöngsz itt eszetlenül, miközben egyik állításodat se tudtad alátámasztani. Dehát egy jó fidesz szavatótól mit is várhat az ember, minthogy ész érvek el hijján elkezdjen Sorosozni dollárbaloldalozni meg felmondani a többi propagandaelemet. Azt meg főleg nem értem mitől lettem hirtelen magyarellenes is, miközben a te gazdáid árusitják ki a magyar termőföldeket a kínaiaknak, hogy vegyigyárakat létesítsenek rajtuk és hozzák be ezrével a vendégmunkás migránsokat. Idi@ta.
2023. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 Waff ***** válasza:
15%
Annyira szánalmas ez a vergődésed. Te tényleg nem veszed észre magad? Most épp ezt az utasítást kaptátok Gyuribácsitól, hogy most a vegyigyárazni kell meg külföldi munkásokkal riogatni? Szerinted vezetni fog valahová ez a folytonos felforgatás és gyűlölet keltés? Megéri azt a pár dollárt amit Gyuribácsi dob nektek Soros-kutyáknak? Persze, szépen femondjátok amit az ATV lead, hogy épp adott nap kit és miért kell gyűlölni, de ez nem vezet sehová. Amúgy meg ahogy apád mondta: ha nem tetszik el lehet menni! ;)
2023. aug. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést elolvasva nem értem, hogy hogy jön ide (is) Soros?!
2023. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 Waff ***** válasza:
35%
39@: én sem értettem hogy hogyan jön ide a fidesz?
2023. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!