Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecen, Szeged vagy Miskolc...

Debrecen, Szeged vagy Miskolc a szebb?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 12:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
79%
Waff, veled ellentétben engem nem befolyásol semmi abban hogy a tényeket lássam és az alapján véleményt formáljak. Közöm nincs se Gyuribácsihoz se egyik párthoz sem. Te viszont narancsködben látod a világot amint épp kihúztad a fejed a gazdád s@ggéből. Jól felmondod a szokások fél biteseknek szánt fideszpártpropagandát és nagyjából ebben ki is merül a tudásod. Önálló véleményt alkotni már képtelen vagy. Még az se érdekel ami a valóság, mert annyire elmosták az agyad a Habonyárpi és a Rogántóni által kieszelt frázisok. Szánalom vagy és pont a magadfajták miatt tart itt ez az ország.
2023. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 Waff ***** válasza:
27%
41@: ne haragudj, de erre a szintre, ebbe a szellemi pöcegödörbe amibe te vagy...nincs kedvem lemenni. Kívánok neked békét és megnyugvást.
2023. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
37%
Waff, inkább te vagy szellemi pöcegödörben aki csak Soros-ügynöközni, agymosott dollárpapagájozni, Gyuribácsizni tud.
2023. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 A kérdező kommentje:
Én azt kérdeztem hogy Debrecen, Szeged, vagy Miskolc a szebb, erre idehozzák a politikát. nem a politikáról kérdeztem.
2023. aug. 20. 17:03
 45/77 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, részben igazad van, hogy nagyon elmentek a kommentek politikai iránya, főleg a Sorosozással. De politikai összefüggések nélkül nem lehet egy város állapotát, fejlődését megítélni. Az meg hogy melyik szebb elég szubjektív. Én szeretem a hegyeket, a folyókat, a természetet, de a szép hangulatos belvárosokat is, ezek alapján Debrecen eleve kiesik, mert egyikkel sem rendelkezik. Miskolc szép fekvésű, közelben hegyek, folyók, de nagyon látszik az, hoy hátrányos régióban van. Szegeden pedig hegyek nincsenek, de legalább van folyója és hangulatos belvárosa. Én Szegedre voksolok.
2023. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 A kérdező kommentje:
De attól még hogy egy adott városnak egy tahó polgármestere van, lehet szép egy város. pl: én Pécsen lakok és itt is egy gyökér a polgármester, de attól még egy gyönyörű város.
2023. aug. 20. 18:52
 47/77 anonim ***** válasza:
34%
46# Pécs nem volt a kérdésben, azt közvetlenül Szeged után tenném másodiknak.
2023. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 A kérdező kommentje:
A politika sem.
2023. aug. 20. 20:25
 49/77 anonim ***** válasza:
43%

Debreceniként irom, hogy ez a város egy kopedelem.

Koszos, hangos, büdös, es a Hajdú-Bihari emberek az egyik legbunkobbak.



Látnivaló 0.


Mindig megdöbbenek amikor valaki idejön varostnézni, mert itt nincs.

2023. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
72%

49 - "emberek az egyik legbunkobbak." - Beszélj csak egyes szám első személyben!


"Mindig megdöbbenek amikor valaki idejön varostnézni, mert itt nincs."

Ma 200.000 turista volt a városban, egy hete egyetlen szabad szállás nincs 50 kilométeres körzetben...


Ja: és soha nem voltál debreceni, csak azért írod, hogy hitelesnek tűnj.

De nem vagy az!

2023. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!