Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecen, Szeged vagy Miskolc...

Debrecen, Szeged vagy Miskolc a szebb?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 12:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
19%

50-es szerinted hihető az, hogy 200 ezer turista volt most 20-án? Jó az ha voltak 20 ezren és már sokat mondtam. És ez az egyetlen nap az évben amikor teltházasak a szálláshelyek Debrecenben, bár szerintem ezek a foglalások se teljesen fixáltak. Ráadásul most vasárnapra esett 20-a, és irgalmatlan infláció és brutál árak is vannak hála a maffiakormányunknak, úgyhogy még a szokásosnál is kevesebben jöttek. Máskor 20-án moccanni sem lehetett a belvárosban most meg még a főtéren sem volt tömegnyomor, bár jobb is volt így.


Ja tudom már te vagy az aki mindenkire aki debreceniként rosszat ír Debrecenről egyből ész nélkül ráírod, hogy sosem volt debreceni, mert ugye Debrecenről csak jót lehet írni vagy semmit ahogy a pártodról. Te aztán hiteles vagy.

2023. aug. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
80%

Az egy cseppet se zavarjon, hogy 5 perce mondták be az ATV-n, hogy a Virágkarneválnak kétszázezer látogatója volt! De persze az ATV is hazudik - (gondolom szerinted az is fideszes), mert csak te tudod a "valódit"! A Farmer Expónak is volt 30 ezer látogatója...

Ha debreceni lennél, akkor tudnád, hogy mi volt a hétvégén!

Sok baromságot hordasz össze; bölcsebb lennél ha hallgatnál...

2023. aug. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 Waff ***** válasza:
32%
52@: ne gyalázd már szegény kommunistát..... :)
2023. aug. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
19%

#49-es vagyok.

Sajnos debreceni, de mindent megteszek hogy már ne sokaig.


A varosunk élhetetlen. A Nagyerdőn lakok, ahol júniustól szeptember elejéig nem lehet pihenni.

Campus, jazz, bor, sor fesztival.

Kurvák gyülekezete mindenhol.


Mondj már nekem a Déri múzeumon es a Nagytemplomon kívül egy látnivalót?


A beton Nagyerdő?

A terkoves sétálóutca?

A cigányputri nagyállomás?

A koszos Segner tér? Vagy a buszvég?


Tartom amit mondtam: koszos, büdös, élhetetlen város a semmi közepén.


Lehet, hogy tegnap itt volt 200.000ember ( erős a gyanúm hogy nem, ez a varos a saját lakossagat nem tudja kiszolgalni, nem mégegyszer ennyit) ,de akkor mivan?


Az ev többi részében lepra az egész...

2023. aug. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 Kései Sirató ***** válasza:
75%
A Nagyerdő egy valódi erdő, és nem beton. Jártam ott, utolsó, te esetleg a nagyerdő melletti lakóövezetről beszélsz. Sajnálom, ha számodra nem szép, és rosszak a tapasztalataid, szerintem nagyon jó a színház is, számos országos hírű színművészt "termelt ki" és sok a jó cukrászda, kávézó, szuper a műjégpálya, és a debreceni foci sem utolsó.
2023. aug. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
0%
52-es, 53-as birkák, ha nektek bemond valamit akármelyik tv azt el is hiszitek egyből, ezért hisztek a fidesznek is. Az ATV-n ha a debreceni akksigyárakról adnak riportot folyton a Semcorpot mutatják vágóképnek ami nem egy akksigyár hanem egy fóliagyár, ennyire vannak képben azzal kapcsolatban ami Debrecenben, vagy akárhol máshol történik. Mellesleg az ATV is a gazdáitoké, csak vannak ellenzéki műsoraik is, mert az hozza a nézettséget.
2023. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 Waff ***** válasza:
0%
Öröm nézni amikor egy soroskutya komcsi ilyen szépen vergődik :) széééép... :)
2023. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
23%
Haha, itt van már a gyakori egyik legszánalmasabb félbites fideszbirkája is Waff, röhejes vagy, mint mindig.
2023. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
31%

Azért az nem semmi,hogy a fideszeseknek tenyleg minden felület alkalmas egy kis sorosozásra...


Az a baj ezzel a világgal, hogy az oxigen alanyi jogon jàr, többek között neked is.


Csak remélni tudom hogy nincs gyereked...



Ha valódi erdőt akarsz, tudom ajánlani a Mátrát, Bükköt, a Pilist stb. Na, azok erdők.

Ami Debrecenbe van ,az max a panelben felnőtt embereknek ( en is abban élek am) számottevő.


Debreceni foci? Krhm. A micsoda?

A Loki? Miben számottevő? Senkik alkotják,ahogy a többi magyar fociklubbot is.

A Csokonai színházba sok jó színész volt,de mily érdekes,mind elment innen...

Kávézó, étterem? :)

Ezekhez kár eljönni ebbe a lepusztult városba, ezt megkapod bárhol, ahol nem a bihari sutyerakok élnek.


En mondhatom rájuk,mint említettem en is ide valósi vagyok.

Sajnos...

2023. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...
2023. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!