Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért ilyenek az öregek? Én...

Miért ilyenek az öregek? Én rontottam volna el valamit?

Figyelt kérdés

Egyik nap megyek haza a suliból, a szokásos villamosra felszállok, elkezdem olvasni a lokált velem szembe egy 18-20 év körüli csaj ült.

Egyszer csak megáll mellettem egy 40-50 körüli nő meg a férje.Én az újságra figyeltem, különösebben nem érdekelt.

Fogta magát, és igazi lenéző stílussal megkérdezi: "Nagyon fáradtak vagytok?". Mind a ketten tudtuk a csajjal hogy az ülőhelyet kéri...

Én meg válaszoltam a kérdésére: "Igen!".

Erre jön a válasz: "Há na ne nevettessél fiam! Egész nap ültél az iskolában, miben fáradtál el??"

Legszívesebben azt mondtam volna neki hogy próbáld ki milyen jó is a "nem fárasztó" iskolában ülni 7 órát, de tudja mit, ha ilyen egyszerűen képes csak gondolkozni hogy "Ha ült akkor nem fáradt" akkor nem is kellene azon csodálkoznom hogy leáll egy gyerekkel veszekedni azon hogy fáradt-e vagy nem.

De ehelyett csak annyit mondtam: Hát, én azzal nem tudok mit kezdeni ha maga nem hajlandó elhinni hogy fáradt vagyok.. Én TUDOM hogy fáradt vagyok..

Elkezd valamit mondani, én meg csak annyit mondok: Tessék bmeg. Majd felállok a helyről.

És nem fogjátok elhinni mi történt utána...

LE SE ÜLT AZ A RETKES VÉN *******

Csak elkezdett a férjével morogni hogy hihetetlen hogy ez a mai generáció mit meg nem enged magának és hogy így merészel beszélni az idősekkel(még mindig 40-50 körül lehetett tehát nem is egy nyugdíjasról beszélünk)meg hogy ez a rosszabbik fajta, mert a legtöbb csak elnézést kér és hogy ez mennyire felháborító.

Erre a csaj megszólal: Miért nem képes elhinni hogy fáradt az a szerencsétlen gyerek?

Most boldog hogy elűzte innen??

És fogta magát, felállt és megkérdezte tőlem hogy le akarok-e ülni.

Utána leültem, elhúzott az "idős" pár stb..

De én igazán arra lennék kíváncsi hogy ti hogy látjátok ezt, mert szerintem én nem hibáztam semmit.



2017. nov. 11. 23:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%

"45 éves nő vagyok, és messze nem érzem öregnek magam, ezért elég sértő amit írsz."


Ha nem érzed magad öregnek, akkor ne akarj mindenáron leülni.

Ha nem akarsz mindenáron leülni, akkor ne vedd magadra, amit a kérdező írt.


Aki 40 éves és nem beteg vagy terhes, az ne vinnyogjon ülőhelyért, ha meg úgy viselkedik, mint egy öreg, akkor vállalja a jelzőt is.


9-es: Azért Pesten általában kicsit többet kell buszozni öt percnél. Volt, hogy másfél órát utaztam a melóhelyre.

2017. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
58%
11-es: a szellemi munka is kimerít fizikailag is, de persze nem csoda, hogy te ezt nem tudod
2017. nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
48%
10:48 A phd-met csinálom éppen, kutató orvos vagyok. De te már csak biztos tudod, hogy mi a szellemi munka. Egy kisiskolás, aki ott tesped egész nap az iskolába és pad alatt nyomkodja a mobilját az jobb ha túlem tudod, hogy nem végez szellemi munkát. Csak ők hiszik azt, hogy ez mennyire megterhelő. Kis rinyagépek. Na az ilyen lúzereket nem csoda, hogy mindenki lenézi.
2017. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%
Ó igen, egy éppen PhD-ző kutatóorvos az pontosan ilyen toleráns és alapos, hogy egy full névtelen oldalon pár soros állításokra hagyatkozva tesz másokra nézve lekicsinylő és általánosító kijelentéseket. Hogyne. Menj szépen vissza az esztergapadhoz.
2017. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%

"ott tesped egész nap az iskoláBA"


oszt te vagy kutató orvos, koma? én meg putyin vagyok, holnap meg én leszek a donáldtramp

2017. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
66%

Bunkók minden korosztályban vannak, a tiédben is, kérdező.:-) Bmegeléssel válaszolni egy ilyen, kétségtelenül idegesítő piszkálódásra legalább olyan taplóság, mint amit a nő csinált. Általánosítani ebből az egy esetből pedig még ostobaság is.


Amúgy én is szellemi munkát végzek, rengeteget ülök, kifejezetten jólesik, ha végre felállhatok vagy járkálhatok. A gimis gyerekem suli után még elmegy edzésre, heti egyszer onnan még egy különórára, sokszor elkíséri a barátnőjét, legkorábban délután 5-6 között ér haza, van, hogy csak 7 körül, utána ül le tanulni. Naponta gyalogol minimum 10-15 kilométert, megrakodva a sulitáskával, edzőcuccal. Nos, neki elhiszem, hogy fáradt, amikor hazafelé jön.:-)

2017. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem miért olyan lehetetlen elképzelni hogy valaki elfáradjon a suliban. Jó, persze nem egy 8 órás fizikai meló utáni fáradtságról beszélünk, de na. Tegyük fel hogy a kérdező nem figyel órán, akkor azért mert mire végigszenvedi a napot, persze hogy kész. Vagy tegyük fel hogy figyel, akkor meg agyilag lefáradhat igenis.
2017. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
Tipikus :D mikor kiderül, hogy akedves kis komment huszárnak nincs igaza és valójában egynála sokkal okosabb emberrek vitatkozik, akkor egyből jön a legjobb védekezés a támadás, és máris kamu az egész, amit a másik mond és ide csak a legalja munkások járnak kommentelni :D Akkor ezek szerint ti azok vagytok? Nevetségesek vagytok, de erre majd rájöttök egyszer, ha elvégzitek az általános sulit
2017. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
72%

Középsuliban SEM lehet elfáradni, ennyit erről.


Mikor egyetemi szakvizsgára, szigorlatra napi 12 órákat tanulsz, na AZ valóban fárasztó, de ücsörögni a sulipadban és néha körmölni pár sort baromira nem az.

2017. nov. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mindenben el lehet fáradni, ha unjuk, és rosszul csináljuk. Számtalan ilyen diák van. Ők valóban elfáradnak, de a megoldás nem a kiosztásuk, hanem annak megvizsgálása, miért történik. Néhány szempont: lusta, kövér, tudatlan, otthon nem foglalkoztak vele soha, fogalma sincs a tanulásról, mivel jó ideje ilyen, mindenki kiosztja amit rühell, van még jó sok. Szóval ezt a szerencsétlent tantíani kéne, mert különben negyven éves korára nem öreg lesz, hanem halott.
2017. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!