Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mensi repülőút alatt?

Mensi repülőút alatt?

Figyelt kérdés

Elsősorban nők véleményére vagyok kíváncsi, hogy hogyan oldották meg a tampon/betétcserét egy hosszú repülőút alatt. Kellemetlennek érezném ha ott ülne két ember mellettem (férfi) és mellettük kéne elővennem és bevinnem a wc-be a tampont/betétet. Ti hogyan szoktátok megoldani? 10órás repülőutam van és próbálok felkészülni minden apró helyzetre. Minden más tanács is érdekel a repülőúttal kapcsolatban.

Előre is köszönöm a választ!



2019. nov. 19. 11:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
Férfiként mondom, hogy egyáltalán nem cikibb, mint kimenni pisilni. Testnedv, testnedv.
2019. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Sokkal egyszerübb elöre betenni egy vagy több tampont a zsebedbe még felszállás elött, akkor ugyanolyan WC-re menés, mint menzesz nélkül.
2019. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
Zsebembe teszem. Direkt olyat húzok, aminek van zsebe. Akár nadrág, akár kardigán.
2019. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van nyakba akasztható kistáskám, amúgy is azzal szoktam a gépen vécére menni, ilyenkor legfeljebb egy tampont is beleteszek.
2019. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem, hogy ez miért ciki a nőknek... minden nő menstruál, ez teljesen természetes. Miért lenne ciki, hogy kimész rendbe szedni magadat? Az lenne ciki, ha egész út alatt nem cserélnéd és összevéreznéd az ülést.
2019. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem sose szokott zavarni. Ha meglátják véletlen akkor se történik semmi, akármekkora tabu a dolog, pedig nem kéne annak lennie.
2019. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem sem kéne tabunak lennie. Köszönöm a hasznos tanácsokat! Kényelmes egyberuhába megyek majd úgyhogy a zseb sajnos nem lehetsgés de aztán eszembe jutott, hogy melltartóban szoktam tartani ilyen hasonló helyzetekkor. Megint ez lesz.

#8as: Kéne vinni az értékeket mosdóba? én nagyobb táskát viszek fel a gépre, azt nem fogom bevinni oda. Erről nem hallottam még, hogy vinnem kéne. Kicsit nehezíti a dolgot.

2019. nov. 19. 20:07
 18/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező 🙂 ugyan énis mindig mindenét nagyon féltem, de azért repülőn ott lehet hagyni a táskád a helyeden. Nagyon nagyon ritka hogy valaki arra vetemedne hogy egy fémcsőben ahol van vagy 300 ember lopná el a cuccod. Én a telefonom meg a tárcám mindig viszem a wcre magammal, de a többit egészen nyugodtan otthagyhatod.
2019. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, en is mindigy egy nagyobb taskaval utazok, legyen az gurulos vagy hatitaska, de a tetejere mindig beleteszek egy kismeretu tatyot (a wizzair szemet es nem lehet kezben felvinni azt a zsebkendonyi taskat) Majd felszallas utan azt magamhoz veszem. Abban van par zsepi, az irataim, penz, telefon, mp4 lejatszo es kb ennyi. Ha mosdoba megyek, ez minden egyes alkalommal jon velem. Mert lehet, h mellettem csak 2 ember ul, de akkor sem ismerem oket, h megbizzak bennuk...
2019. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
ez ilyen általános akkor, hogy kistáskát visznek az emberek és azzal mennek ki?
2019. nov. 22. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!