Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Befizettem egy magyar celebhez...

Befizettem egy magyar celebhez egy úgynevezett alakreform táborra, és a tábor a koronavírus miatt elmarad, azonban a pénzt nem hajlandóak visszaadni! Szétvet az ideg! Mit Tehetünk? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Még novemberben befizettem majdnem egy millió forintot, az egész család ment volna ebbe az úgynevezett "alakreform" táborba húsvétkor Cubában, négy fő.

Ez nekünk nagyon sok pénz és a tábor elmarad a vírus miatt.

Egy szlovák utazási irodán keresztül szervezték le ezt az utazást Cubába.

Írtam a szervezőknek egy levelet viszonylag kedves hangvétellel, hogy szíveskedjenek visszaadni a pénzt, nem szeretnénk semmilyen alternatív megoldást, de ehhez képest ők csak azt erőltetik, hogy 2021 húsvétjára átteszik az egészet és egy forintot nem akarnak visszaadni.

Az ügyvédünknek ötlete sincs, hogy mit tegyünk.

Mondanom sem kell, hogy nem szeretnénk alternatív megoldásokat a pénzt szeretnénk visszakapni, nagy szükségünk lenne rá a jelenlegi helyzetben.

Eddig jó viszonyban voltunk a tábor szervezőjével, tehát ezt jó lenne megőrizni, eddig nem szerettünk volna fenyegetőzni.

Mi lehet a megoldás? Hogyan tudnám visszaszerezni ezt az egymillió forintot?

Köszönöm a segítséget!


2020. ápr. 29. 12:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
61%
Mondd meg neki,hogy akkor kiírod a netre,fórumra,tékozló homárra hogy nem akarják visszaadni.A rossz reklám oda tud nekik vágni.
2020. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
46%
Vagy facen keress ra a nagy norbireka biznics csoportra, ott minden egyesz szavukat lesik az utalkozok, es biztos, h lesz, aki emlekszik arra, hogy mit nyitatkozott reka az ugyrol, mert tudom, h anno volt errol egy elo bejelentkezese, de en nem fogom most azt megkeresni/nezni.
2020. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%
Amikor odáig jutottam, hogy celebbel, fölösleges lett folytatni. Szakértő ilyesmit nem szervez. Éppen az a különbség a szakértő és a celeb között. Tehát magadra vess. Vagy gondolod, ha a járvány nincs, te ott megkaptad volna a pénzed ellenértékét? Mondjuk azt elhiszem, hogy elhitették volna.
2020. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, ez tudom hogy off, és kötekedésnek tűnik, de teljesen komolyan mondom, miből van ennyi pénzetek.


Úgy értem, én és sok más ismerősöm rengeteget tanultunk, akar több diplomát szereztünk, idegen nyelveken beszélünk, és tudatosan építjük a karrierünket, igyekezve az élet minden területén talpraesettnek lenni. Ennek megfelelően viszonylag jól keresünk, és építjük is a vagyonunkat.


Viszont ha ilyen kamu fogyókuratáboroknak meg hasonlóknak bedőlnénk, akar karrier terén is, meg ilyen helyzetben nem tudnánk kiállni magunkért, akkor biztosan nem lenne 1 millió forintunk sem nyaralásra. Viszont egyre inkább latom, hogy van olyan csoport, akik a talpraesettség, tájékozottsag jelét sem mutatja, mégis viszonylag jól keres. Tényleg érdekelne hogyan, honnan?

2020. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%

Megnéztem az oldalt, fejenként 1 Milla.

Akkor 4 főre 4 millió volt?

Az korrekt.

Miért nem lehet a Balatonon megtartani, miért kell Kuba???

2020. ápr. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 kuckóságos válasza:
77%
Már bocs hogy így mondom, de aki ennyire buta, az meg is érdemli, hogy elvesszen a pénze, aztán majd lehet tanul belőle ;)
2020. ápr. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
87%
Egy alkesz táboron mi ér meg ennyit, komolyan kérdezem? Hogy egy képen viríthatsz egy lóval? Saját magad szervezésében sokkal olcsóbban megúsznád, ugribugrizni meg tudsz bárhol. Keresd a facen a biznisz csopit, hogy kicsit megvilágosodj.
2020. ápr. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
82%

Ha neked Cubába kell menned celebbel, ahelyett, hogy megtanulnál magyarul, akkor ez a te döntésed volt.

Olyant nem mond egy ügyvéd, hogy tanácstalan. Abban a pillanatban be is csukhatja a boltot.

Az ismert celebet és párját nem ismerem, de közfelfogás szerint egész életük egy átverés. Mondom, ezt csak hallom, nem tényállítás.

De amit láthatsz tőlük, az is el kellene gondolkodtasson!

Nekem butáknak tűnnek, mint a tök.

Vis major esetén nincs felelős, nincs kit kártérítésre kötelezni. Ettől függetlenül illene biztosítást kötniük ilyen esetekre.

Adózásod egyébként rendben van? Hivatalos adatok alapján telik neked ilyen ostobaságokra?

2020. ápr. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
84%

Így van, buták mint a tök, élik a kis látszat életüket a látszat boldogsággal. A boltok nem mennek, de próbálják a látszatot fenntartani, hogy minden rendben. Tarha cuccokkal villognak. A pénzednek szerintem páá-t inthetsz...

Az meg milyen ügyvéd, akinek nincs ötlete erre az esetre? Keress másikat.

2020. ápr. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
69%

15-ös írása alapján akkor csak a foglaló volt az egy milla, amiről az eredeti kérdés szól?

Mert akkor az normális, hogy nem adják vissza, kevés helyen jellemző.

2020. ápr. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!