Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőjegy vásárláskor kártya...

Repülőjegy vásárláskor kártya fizetés vagy banki átutalással egyszerűbb?

Figyelt kérdés
Ha kártyás fizetést választom akkor rögtön le vonják a pénzt? Nem sikerül.. Segítsen valaki aki jártas ebben. Jóváhagytam a tranzakciót de nem történik semmi, nem vettek le pénzt és emailt se kaptam..

2020. nov. 18. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk segített volna, ha megírod legalább azt hogy milyen weboldalon csinálod mindezt.

A legtöbb helyen szerintem csak bankkártyás fizetés van, utalás nem. Mondjuk nem repülős dolog: a ......hu-ról szoktam vásárolni, több tucat alkalommal semmi gond nem volt, aztán egyszercsak sehogy se akart összejönni a fizetés. Végül felhívtam a saját bankomat, jobb híján. Azt mondták ezzel az egy weboldallal kapcsolatban azon az egy napon rengeteg hasonló hívás futott be. Másnap elsőre tudtam fizetni és azóta sem volt gond. Szóval akár ilyesmi is lehet.

2020. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Wizzair. Ott kártya vagy banki átutalással lehet. Én kártyásra mentem,kitoltottem mindent, jóváhagytam mindent de semmi nem történt. Pénzt se vett le, és azt írja a wizzair fiókomba hogy nincs járat lefoglalva. Akkor lehetséges hogy nem sikerült? Rögtön le vonják vagy várni kell?
2020. nov. 18. 22:33
 3/18 anonim ***** válasza:
Eddig használtad a kártyád? Alkalmas egyáltalán online fizetésre? Engedélyezve vannak az online vásárlás beállításai?
2020. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Használom igen, számlát ma fizettem be vele és azt rögtön le vette.
2020. nov. 18. 22:37
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha nem vett le pénzt akkor ezekszerint nem történt meg a repjegy vétel? Ha megprobálom megint akkor nem fogja 2x le venni a pénzt?
2020. nov. 18. 22:43
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem
2020. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akkor megprobálom megint. Remélem nem fogja később le vonni a pénzt
2020. nov. 18. 23:00
 8/18 anonim ***** válasza:
Napi limitedet nem lépted át?
2020. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Neem:) ma csak a telefonszamlam fizettem vele online. Kisebb összeg. Csak így hogy jóváhagytam a tranzakciót így félek hogy később levonja majd :/
2020. nov. 18. 23:03
 10/18 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy a repjeggyel együtt nem lépted-e át. Ha nem vonta le azonnal, akkor nem sikerült s tranzakció.
2020. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!