Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülést oltáshoz kötötték...

A repülést oltáshoz kötötték vagy fogják kötni?

Figyelt kérdés
Csak úgy lehet majd repülni, ha be vagy oltatva? Mert mi az Egyesült Királyságban élünk, eszünk ágába sincs beoltatni magunkat, viszont már nagyon régen voltunk otthon, és már nem bírjuk itt tovább a bezártságot, hogy nem jutunk haza. Lehetséges, hogy ha az emberek nagyrésze beoltatja majd magát akkor már a többieknek nem kell aki nem akar, vagy mindenképp ez várható, és addig nem utazhat senki amíg nincs beoltatva (még haza se), addig rohadjon meg ott ahol van, vagy hogy lesz ez?

2021. febr. 22. 18:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ilyen egyszerű, hogy "lehet-e majd repülni". Vannak különböző országok, vannak különböző légitársaságok, láthattuk az elmúlt évben hogy mindenki százféleképpen fogta meg ezt az egész vírus kérdést, nem lesz ez máshogy ebben az esetben sem. Majd kiderül. Nem vagyok jós, nem látom a jövőt.


Egységes szabályozás még nincs, az EU-ban sem, nem hogy a világon.

2021. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
98%

Az, hogy repülhetsz-e oltás nélkül, egyedül a légitársaságtól függ majd. Egy (több) ország maximum azt vezetheti be, hogy nem léphetsz a területére oltás nélkül, de nagyon csodálkoznék, ha valaha ezt bevezetnék.


Szerintem úgy 1-2 évig még marad a karantén vagy negatív teszt, utána már azt is elfelejtjük.

2021. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
19%

Tehát potyautas akarsz lenni, mások hátán akarsz nyerészkedni.


Te nem akarsz oltást, mástól meg elvárod...

2021. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem várom el mástól, de sokan befogják magukat oltatni. Én nem akarok lebeszélni róla senkit, meg rábeszélni se. Nekem édesmindegy, hogy beoltatják-e magukat vagy sem, én semmiképp nem akarom. Csak az az egyetlen célom, hogy oltás nélkül hazajussak végre.
2021. febr. 22. 20:15
 5/39 anonim ***** válasza:
92%
Hazamehetsz. 10 nap karantén. Visszafelé Angliában dettó.
2021. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nincs ilyen szabályozás, de simán el tudom képzelni, hogy a légi közlekedést erősen fogja kontrollálni sok ország és államszövetség, így az EU is, de ez csak onnantól releváns, amikor már mindenkit be tudnak oltani, aki kéri, addig maradnak az eseti szabályok, meg a karantén.
2021. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
71%
Ha jól tudom a kisebb fapados légitársaságok, pl wizzair, meg a Ryanair a fapados járataikon nem fognak epőirni oltási kötelezettséget, az országok viszont lehet, ez az ország meg szinte biztos.
2021. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Az garantált, hogy Magyarországon és Angliában is a legeslegutolsó lépés lesz a külföldről visszatérő oltatlanok kötelező karanténjának eltörlése.


Szóval remélem van 4 hét szabid egyben, mert abból 3-at bezárva tölthetsz majd.

2021. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap néztem rá erre a "nemzeti konzultációs" oldalra.

Ezen válaszok alapján hozzák majd az új rendeleteket.

Az egyik kérdés kb. az volt, hogy

"ön is szeretné, ha oltás nélkül nem léphetnének át a határainkon a beutazók".


Mivel az összes kérdés "álkérdés" ami eleve sugallja, hogy milyen választ várnak el, nagyon úgy tűnik, hogy mindenképpen ezt fogják bevezetni.

(A szavazástól függetlenül.)

2021. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Jelzem, hogy tegnap volt a tv-ben, hogy már két ország bevezette az oltás applikációt.

Az unió még tanakodik.

2021. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!