Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülést oltáshoz kötötték...

A repülést oltáshoz kötötték vagy fogják kötni?

Figyelt kérdés
Csak úgy lehet majd repülni, ha be vagy oltatva? Mert mi az Egyesült Királyságban élünk, eszünk ágába sincs beoltatni magunkat, viszont már nagyon régen voltunk otthon, és már nem bírjuk itt tovább a bezártságot, hogy nem jutunk haza. Lehetséges, hogy ha az emberek nagyrésze beoltatja majd magát akkor már a többieknek nem kell aki nem akar, vagy mindenképp ez várható, és addig nem utazhat senki amíg nincs beoltatva (még haza se), addig rohadjon meg ott ahol van, vagy hogy lesz ez?

2021. febr. 22. 18:16
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

A légitársaságok majd eldöntik, és egyes országok is.

Kb. olyan lesz mint, hogy az USA-ba is vehetsz repjegyet, az viszont már más kérdés, hogy beengednek-e vagy sem.

2021. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
15%

Az Egyesult Kiralysagban sem fogsz tudni sokmindent csinalni majd oltas nelkul.

Ha UK-ben vagy oltasra jogosult akkor nyaron megkaphatsz egy nemorosz, nemkinai oltast. Ha konteos vagy, menj haza, azt jol van.

2021. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
12, hát nekem nem kell a sz*r angol oltásuk, akkor már inkább kínai vagy bármi más, de itt nem kell semmi ezektől. Meg menjenek a p-ba, ha rá akarnak kötelezni, hogy oltassam be magam, itt nem adatok be magamnak semmit, nem kell rohadt angol oltás, akkor itthonról tanulok majd még 1 évig, utána úgyis húzok el innen. (Még mielőtt bárki elkezdené, hogy miért vagyok itt, ha ennyire ellene vagyok az itteni dolgoknak+embereknek, hát nem az én választásom volt, de ez más téma, csak a vita megelőzése végett írtam).
2021. febr. 23. 17:13
 14/39 anonim ***** válasza:
5%
Inkább a kínai oltás, mint az angol, te aztán súlyos vagy, kérdező :D
2021. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
14, angolból nem kell semmi, mert undorodom az egész néptől, nem akarom, hogy angol hatóanyag kerüljön a szervezetembe.
2021. febr. 23. 19:09
 16/39 A kérdező kommentje:
Mármint ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem akarok velük közös dolgot a szervezetembe. Amúgy semmilyen oltást nem akarok, mert a múltkor olvastam valahol, hogy az oltás évekig a szervezetben lesz, és így nagyobb az esélye, hogy ha szülök akkor fogyatékos gyerekem lesz, mert az ő vérébe is továbbadom az oltást. Most nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de eléggé para, ha ez tényleg így van. Én majd egészséges gyereket akarok ha eljön az ideje, és nem olyat akinek baja lesz azért mert én emiatt a sz*r vírus miatt amitől nem is félek beoltatom magam.
2021. febr. 23. 19:12
 17/39 anonim ***** válasza:
68%
@16 Azt amúgy tudod, hogy közben angol krumplit, karalábét, meg marhahúst eszel? Az oltásokról meg legalább egy általános iskolai tankönyvet olvass el, rájönnél, hogy mekkora égbekiáltó hülyeségeket beszélsz.
2021. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
72%

" olvastam valahol, hogy...ha szülök akkor fogyatékos gyerekem lesz,"


Úgy tűnik, hogy jóanyád már nem volt ennyire előrelátó....

2021. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg fogyatékos a kérdező.

Ez tanul ott? Max. mosogat.

2021. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
68%

" mert a múltkor olvastam valahol, hogy az oltás évekig a szervezetben lesz, és így nagyobb az esélye, hogy ha szülök akkor fogyatékos gyerekem lesz, mert az ő vérébe is továbbadom az oltást."


Remélem maximum alsó tagozaton zajlik az a tanulás :D

2021. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!