Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülést oltáshoz kötötték...

A repülést oltáshoz kötötték vagy fogják kötni?

Figyelt kérdés
Csak úgy lehet majd repülni, ha be vagy oltatva? Mert mi az Egyesült Királyságban élünk, eszünk ágába sincs beoltatni magunkat, viszont már nagyon régen voltunk otthon, és már nem bírjuk itt tovább a bezártságot, hogy nem jutunk haza. Lehetséges, hogy ha az emberek nagyrésze beoltatja majd magát akkor már a többieknek nem kell aki nem akar, vagy mindenképp ez várható, és addig nem utazhat senki amíg nincs beoltatva (még haza se), addig rohadjon meg ott ahol van, vagy hogy lesz ez?

2021. febr. 22. 18:16
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Amit megeszel csak áthalad rajtad nem is épül be semmi? Ez gáz nem?
2021. febr. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
6%
A 70 pluszos Élet Iskolájában maturált virológusok után új kedvencem a 16 éves virológus, aki szerint lehetetlen ennyi idő alatt oltást fejleszteni, miközben saját bevallása szerint sem tanult semmit <3
2021. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

32, eddig okos, tanult emberektől is ezt hallottam, és én hiszek azoknak akiket ismerek, és tudom, hogy tanultak, diplomásak, meg már több dologban is igazuk volt.

30-as, írd már le lécci, hogy miért vagyok fogyatékos, mert a népgyűlölet miatt nem lehetek az. Szóval akkor írj 1 mondatot, amiből neked az jön le, hogy fogyatékos vagyok, és nem a népgyűlölethez kapcsolódó, mert amint mondtam azért mert utálok egy német nem lehetek fogyatékos, ha szerinted igen, akkor javaslom, hogy keress egy értelmező szótárat.

2021. febr. 25. 12:49
 34/39 A kérdező kommentje:
31, pont ezért eszek sokszor import kajákat itt is. Olyanokat eszek legtöbbször amire rá van írva, hogy Franciaországba gyártották, onnan szállították a kész terméket ide, vagy német termékeket, lengyelt...stb. Nagyon ritkán eszek olyat ami itt készül, és elég hülye vagy, ha azt hiszed, hogy ha angol ételt eszek akkor angollá válok. Te azért vagy magyar mert magyar ételeket eszel vagy mi? XD Akkor ennyiből én már rég nem vagyok magyar, mert más nemzet kajáit eszem és beépült a szervezetembe, meg a vérembe. :D Nálad is vannak bajok, ha ezt gondolod. XD
2021. febr. 25. 12:51
 35/39 anonim ***** válasza:
Gyerekként, fiatalként sokáig hittem, hogy az ilyen emberek trollok, ennyire fogyatékos nem lehet senki. Ma már sajnos nem így látom.
2021. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
35, továbbra is várom a válaszod, hogy mégis mi verte ki nálad a biztosítékot? Én csak arról írtam, hogy mennyire rühellem ezt a népet és nem akarom oltatni magam. Ebbe a te számodra mi sértő van?? Mert normális ember erre nem kapja fel a vizet. Otthon se akarnak sokan oltatni, akkor ők is fogyatékosok? És én csak ezt a népet utálom, vagy te is angol vagy és azért sértődtél meg? Mert kajakra nem értem mi rosszat írtam, de megszoktam már, hogy egy normális kérdéshez is hülye válaszok jönnek ezen az oldalon.
2021. febr. 25. 13:02
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Alapból az baromság hogy utálsz egy népet. Ez általánosítás.
2021. febr. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
37, hát ez az én dolgom, nem a tiéd, szóval nem kell foglalkoznod azzal, hogy én kit utálok meg kit nem, foglalkozz inkább a saját dolgoddal.
2021. febr. 26. 12:40
 39/39 anonim ***** válasza:
91%
Mi a bajod az angolokkal?
2021. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!