Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülést oltáshoz kötötték...

A repülést oltáshoz kötötték vagy fogják kötni?

Figyelt kérdés
Csak úgy lehet majd repülni, ha be vagy oltatva? Mert mi az Egyesült Királyságban élünk, eszünk ágába sincs beoltatni magunkat, viszont már nagyon régen voltunk otthon, és már nem bírjuk itt tovább a bezártságot, hogy nem jutunk haza. Lehetséges, hogy ha az emberek nagyrésze beoltatja majd magát akkor már a többieknek nem kell aki nem akar, vagy mindenképp ez várható, és addig nem utazhat senki amíg nincs beoltatva (még haza se), addig rohadjon meg ott ahol van, vagy hogy lesz ez?

2021. febr. 22. 18:16
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
29%

#16: ja, hogy te is ilyen áltudományos oltáskivezetéses hülyeségekben hiszel...????


Szerinted mindenki fogyatékos, aki valaha életében védőoltást kapott? :-D

2021. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
0%
#15: ajjaj, nagy a baj a toronyban.... :-D :-D
2021. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%
#18: nálad a PONT! :-D
2021. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
70%

Menj autoval, akkor csak az adott orszagtol fugg hogy mit kernek amit athaladsz.

Magyarorszag koteles beengedni az allampolgarait, nem kotheti ezt vakcinahoz.


En USAban vagyok ugyhogy te ilyen szempontbol jobb helyzetben vagy mert en nem tudok autoval menni, a repulo az egyetlen esszeru mod.

En 2 eve nem voltam de ilyen diktatorikus helyzetben nem is kivankozok menni. Majd anyam jon ha majd lehet utazni vagy mi megyunk ha nem lesz karanten, maszkhordas, meg kijarasi tilalom.

2021. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

21, nem mindenki, de lehetetlen, hogy ilyen rövid idő alatt bárki létrehozott volna egy hatásos védőoltást. Ilyen rövid idő alatt ez lehetetlen, és akikkel beszéltem eddig mind ugyanezt mondta, hogy ez legalább évekbe telne.

Amúgy meg ne csodálkozzatok, ha elbutultam itt, mert az itteni oktatás nulla, a 16 évesek itt nem tudnak gondolkozni, és nincs józan paraszti eszük se, legalábbis az én sulimban nem. Így persze, ha olyan semmilyen dolgokat tanulok amiket, akkor ne várjátok el, hogy olyan okos legyek mint egy otthoni, mert nem azt az oktatást kapom, annál sokkal gyengébbet.


Az meg, hogy gyűlölöm ezt a népet az én dolgom. Nektek semmi közetek hozzá. Ja és igen, angol termékeket eszek, de azok nem épülnek be a szervezetembe, hanem idővel távoznak belőlem, de egy oltás évekig, vagy akár örökre bennem marad.

2021. febr. 24. 13:14
 26/39 A kérdező kommentje:
Attól meg nem tudom, hogy leszek fogyatékos, hogy angolgyűlölő vagyok. Hitler meg a zsidókat gyűlölte mindennél jobban, rá mégse mondja senki, hogy fogyatékos volt. Szóval nem értem, hogy a népgyűlölet meg a fogyatékosság hogy függ össze, de no comment! ;)
2021. febr. 24. 13:17
 27/39 anonim válasza:
95%
Reméljük, nem lesz kötelező. Én személy szerint félek, nekem nem kell. Nekem van véleményem és kész... nemn ormális, ami itt megy
2021. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
45%
Oké, csak a saját véleményedet nem szabad a tényekkel összekeverni! Az ég kék, szíved joga hogy te zöldnek gondold, de ettől az még kék!
2021. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

28, de még közel sem biztos, hogy kötelező lesz. Ez még nem dőlt el. Csak mert te azt mondod, hogy ezek "tények". De még bármit kitalálhatnak. Tehát hülyeség még tényként kezelni, hogy kötelező lesz vagy nem lesz kötelező, mert még nem dőlt el.

A kérdésben csak arra voltam kiváncsi, hogy megtörténhet-e?

2021. febr. 24. 20:02
 30/39 anonim ***** válasza:
0%
Fogyatékos vagy?😂
2021. febr. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!