Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőtéren engedélyezik a...

Gergelice16 kérdése:

A repülőtéren engedélyezik a beszállást akkor is, ha a jegyen kicsit különbözik a név?

Figyelt kérdés
Menyasszonyommal rögtön lakodalom után szeretnénk elutazni egy hetes nászútra. Úgy hallottam, hogy esküvő után pár napon belül ingyenesen meg lehet változtatni a nevet, de egy héttel később már pénzbe kerülne (ebben nem vagyok biztos). Ha megváltozik a menyasszonyom neve, tehát nevéhez hozzácsapjuk az én vezetéknevemet, akkor azt elfogadják a repülőtéren. Pl.: ha Példa Ágnes helyett Utazóné Példa Ágnes néven akarna felszállni.

2022. okt. 7. 08:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a határidőt nem tudom, honnan vetted. Személyi, lakcímkártya, TAJ-kártya ingyenes, az útlevél lecserélése meg mindenképpen pénzbe kerül, mindegy, mikor csináltatja. Egyébként tényleg vicces, hogy Japánra telik, pár ezer forintos iratcserén meg itt rugózol.
2022. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megoldottuk. Telefonon felhívjuk a Lotot és kicseréljük a nevet.
2022. okt. 9. 09:23
 13/19 anonim ***** válasza:
Lot megy Japánba? Köszi, most adtál egy utazási tippet :)
2022. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen, bár megbántam, hogy a legolcsóbb társaságot választottam. Azóta csak rossz véleményeket hallok róluk...
2022. okt. 10. 11:03
 15/19 anonim ***** válasza:
Én még csak rövid távon utaztam velük, de az alapján nem mondanám őket rossznak. Amúgy meg a gép számít inkább, hosszúra csak beraknak egy Dreamlinert.
2022. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Én Budapest-New York-Budapest utaztam LOT-tal, semmi gond nem volt velük egyik irányba sem.
2022. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Lehetett filmet nézni a gépen? Kényelmes volt?
2022. okt. 18. 06:28
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen
2022. okt. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, kicsit megnyugtattál.
2022. okt. 19. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!