Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Solo tengerentúli utazáson...

Solo tengerentúli utazáson hogyan nem unod magad halálra?

Figyelt kérdés

Sokszor még Európán belül és szétunom magam. Amikor Amerikába repültem az kész őrület volt.


Nyilván töltök le könyvet, játékot, podcast-et a telefonra. Használom a repülőnek a beépített elektronikáját. De idegőrlő.


Aludni sose tudtam repülőn.


Van valami hasznos tipped, ami neked bevált amikor egyedül repültél?



2023. máj. 7. 17:45
1 2
 11/18 anonim válasza:
20%
én pár éve egy 30 órás busz utat végigszenvedtem, csak zenét hallgatni tudtam
2023. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%
Beszélgess a szomszédoddal.
2023. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Van internet, de le is töltheted a podcastokat, hogy offline is tudd hallgatni.
2023. máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha jófejek az ülésszomszédok akkor beszélgetni a legjobb (kivéve persze ha nagyon alvásidőben esik). Úgy eltelnek a 8 órás utak is, hogy észre sem veszem, már le is szálltunk. Ezen kívül nézzetek hülyének, de én ilyenkor veszek egy rahedli bulvármagazint és azt lapozgatom, illetve útikönyvet az országról ahova megyek.
2023. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy több sorozatot töltök le, hogyha az egyiket nincs kedven nézni, legyen más. Mindig vannak nekem egyszerű, elme lefoglalós j

játékaim is a telefonomon, amit zene hallgatással együtt játszok, mert ezzel nekem telik az idő. Vagy csak egyszerűen bámulok ki az ablakon és pihenek, mert ez nekem megnyugtató.

2023. máj. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%

Mai fiatalság mennyire el van kényeztetve :)


25-30 éve nem hogy internet nem volt, a leghosszabb tengerentúli járaton is egy központi kijelzőn ment egy film, azt azt vagy nézted, vagy nem, nem tudtál a saját kis képernyődön válogatni economyn is több száz alkotásból.

2023. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 harebell ***** válasza:
Én olvasni, filmezni szoktam, vagy offline játékkal játszani, rajzolni, tanulni.
2023. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
78%

Én kiszoktam inni a gép sörkészletét...

Meg általában Qatar-ral repülök. hátra megyek a kis filippinó/thai stewardessekkel dumálni. mindig beszerzek pár FB/ Whatsapp elérhetőséget. 3 esetben később a gépen kívül is volt összefutás....

2023. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!