Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanaires repülőjegy lefoglalá...

Ryanaires repülőjegy lefoglalás és check in között ha új személyi igazolványom lett, problémát jelenthet?

Figyelt kérdés
Először utazom ryanairrel, és a jegyeket nem én foglaltam le. Viszont a hitelesítéshez be kellett fotóznom a személyi igazolványom, ami azt követően 2 héttel járt le. Az utazáshoz az új személyim már megvan. Nem vagyok benne biztos, hogy az előző száma már bekerült-e ehhez a foglaláshoz, vagy csak a check in-kor fog, majd az új számú igazolvány. Hogyha volt valaki hasonló helyzetben, vagy átlátja ezt a rendszert, megköszönöm a segítséget. 💗🙏🏻

#repülőjegy #személyi igazolvány #Ryanair #Új okmány #Ryanair repülőjegy
2023. aug. 16. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elhiszed mind 2 személyid magaddal és ott eldől, hogy melyiket fogadják majd el check-innél, valószínű a régit, mivel azzal lett foglalva,és akkor még érvényes volt.
2023. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az okmányirodában is szóltam, viszont csak a cseréről nyomtatott papírt tudták odaadni, a régi igazolványom nem. A papíron rajta van a régi száma, meg mindenféle adat.

Ha bármi problémát jelenthet, felhívom az ügyfélszolgálatot, de gondoltam ha nincs akkora jelentősége inkább kikerülöm a 30perces várakozást, mire felveszik a telefont nekem. Köszi a választ! ☺️

2023. aug. 16. 10:12
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát papír másolattal biztos nem mész sokra szerintem, okmány csere esetén addig nem lehet elkérni a régit,amíg nincs új.

Repülőterek is vám és határ zónák,ha nincs rendes igazolványod, akkor nem engednek át.

De nincs másik igazolványod, elektronikus személyid,jogosítvány vagy ha útlevél,vízum ha unión kívüli helyre mész?

2023. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Becsekkoláskor kell megadni a személyid számát szóval aki foglalta annak elküldöd és mondod hogy változott.
2023. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

#4 te tudod egyáltalán mi az a check-in?

Ott nem bemondásra kell valami okmány számot mondani, hanem fizikailag át kell adni egy személyazonosító igazolványt.

Ha nincs ilyen, akkor visszafordítanak,nézheted hogyan hagytak ott.

2023. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

5

Ryanairnél online checkin van. De ne zavarjon. Nem kell semmit átadni. Azt makd személyesen a beszállásnál.

2023. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthető voltam néhány válaszadónak. Az új igazolványom már megvan, azzal nincsen gond. A régiről, és a cseréről kaptam egy fénymásolatot. Minden eddigi választ köszönök!
2023. aug. 16. 12:14
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

#4-6 te írtad ezt az kulturált privátot ugye?

'Először nézz már utána amiről okoskodsz te agyhalott hülye kur*a'

Pasi vagyok egyébként is te retardált bunkó.

Másik meg totál baromság, hogy a Ryanairnél csak online chekinn van!

Reptéren is lehet csekkolni, csak annak felàra van.

'Nem kell semmit àtadni'

Lol, látszik sosem repültél még 😄

2023. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

8

Online chrckinkor mégis mit adsz át te nagyon okos? Kevered a szezont a fazonnal. Értem én hogy a boarding meg a check-in is külföldi szó téged meg a sárkunyhóban senki nem tanított meg külföldiül, de attól még nem ugyanazt jelenti.

2023. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ahogy a 4-es válaszoló is írta, a becsekkoláskor kell meglegyen a végleges okmány. Az mindegy, hogy online vagy reptéri check-in, online esetén nyilván csak be kell írni az adatokat, reptéri esetén pedig odaadni az agentnek.


Ryanair fiókban emlékeim szerint el lehet tárolni az okmány adatokat, de az módosítható. A lényeg, hogy becsekkoláskor már a jó adatok szerepeljenek.

2023. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!