Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valaki, aki ért a repüléshez,...

Valaki, aki ért a repüléshez, segítene?

Figyelt kérdés

Most először vettem repülőjegyet életemben és még sohasem repültem. A lényeg, hogy a sajátomat is megvettem ill. a férjemét, egyszerre a kettőt, 1 db foglalási számunk is van.

30 nappal utazás előtt lehet online becsekkolni. Na most ha ezt megteszem majd egymás mellett fogunk ülni???

Vagy ez hogy van? Mert erről semmit nem találtam. Egymás mellé generálja majd a rendszer, vagy csak találomra valahova?

Amúgy Ryanair.


2015. dec. 24. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Az online becsekkolásnál kiválaszthatod a még szabad (nem lefoglalt) ülőhelyekből azt ahova szeretnél ülni a férjeddel. Alapból véletlenszerűen helyez el, tehát ha már ketten vagytok, érdemes ezt megcsinálni. Remélem tetszeni fog a repülés. :)
2015. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Ha indulás előtti 7. napnál korábban csekkolsz be és akarsz helyet foglalni, akkor fizetni kell érte. Ha 7 napon belül csekkolsz be, akkor ingyenesen lehet helyet választani a még szabadok közül.
2015. dec. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

A Ryanair-nél nem kell helyet foglalni. Lehet, de az felár, és csak az elülső, középső és hátsó 2 sorra lehet (minden irányban 2 sorra tehát). Ezeknél a soroknál van a vészkijárat illetve ott extra nagy helye van a lábadnak.


Egyébként nem kell foglalni, és amikor felszállsz a repülőre egyszerűen leülsz oda, ahova szeretnél.


Az első 2 válaszadó válasza a rendes légitársaságokra érvényes, ott kötelező helyet foglalni és benne van a jegy árában.

2015. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Kicsit le vagy maradva, már egy jó ideje helykiosztás van a Ryanair-nél is.
2015. dec. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!