Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 4 bőrönddel lehet repülni?

4 bőrönddel lehet repülni?

Figyelt kérdés

Mennyit kell fizetnem ?

Nagyon sok cuccom van mert épp koltozom kb az egész szobámat elviszem .. +3 táska egyedul megyek és nem hiszem hogy elbirom mit csináljak?


2017. szept. 6. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg melyik legitarsasag,de igen lehet 4 boronddel is repulni:)
2017. szept. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Csak az a kérdés, hogy érnek-e annyit a bepakolt "kacatok"

mint amennyibe a feladása kerül majd.

2017. szept. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előre szólsz a légitársaságnak, hogy ennyi szarral mész és excess baggage-ként regisztrálják. Ha csak odaállítasz, joguk van elutasítani (bár nem valószínű). Természetesen költsége van a dolognak, társaságonként változó, hogy kilónként vagy bőröndönként számláznak.


Lufthansánál pl. Európán belül, bőröndönként 50€, ha a méretlimitbe beleférsz, 150, ha nem. Európán kívül duplája.


De szinte biztosra veszem, hogy létezik valami ésszerűbb megoldás, pl. a cuccaid nagy részének futárszolgálattal való hazahozatala. Ha Európán belül költözöl, akkor garantálom.

2017. szept. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előzők már megválaszolták, de egyet hadd kérdezzek - minek neked ennyi cucc? :D Csak azért, mert én anno egy 15 kilós bőrönddel és egy 10 kilós kézipoggyásszal költöztem külföldre, mégse hiányzott semmi, amit ne lehetett volna helyben pótolni.
2017. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, én is alig vittem valamit, elsősorban a macijamat, néhány kedves könyvet, iratokat egy váltás ruhát, némi alapvető elektronikát és kész... (33 évesen költöztem, és férfi vagyok, aki beleköt a macijaimba az meg is érdemli :) )
2017. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy érdemesebb feladni postán, nézz utána.
2017. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ami nem fér bele egy 80-100 literes hátizsákba, az csak ballaszt, dobd ki otthon.
2017. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bőröndöknek rossz az aerodinamikájuk, nem igazán lehet velük repülni, néggyel se. A szőnyegeknek kicsit jobb, de azzal is csak Aladdin tudott repülni.
2017. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!