Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairnél az elsőbbségi...

Ryanairnél az elsőbbségi beszállás, ha ketten vagyunk, azt is jelenti, hogy egymás mellé kerülünk?

Figyelt kérdés
Az utasfelvételnél újabb pénzt akar fizettetni velem az ülésválasztásért. De mindkettőnknek meg van az elsőbbségije.

2019. márc. 5. 17:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne a szárny fölé foglaljatok helyet, hanem az első vagy az utolsó harmadba, de ne legelőre és leghátulra közel a mosdóhoz.
2019. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
#10 Ez a cserebere a legalja...
2019. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
25%
Miért a legalja? Mikor én utaztam, akkor többen is voltak, akik helyet cseréltek, mert aki egyedül ül, annak tök mindegy hol ül
2019. márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
#13 Elmondom miért. Felszállsz a gépre, leülsz a helyedre, amiért esetleg fizettél is még ha egyedül is utazol, elhelyezed a csomagod a feletted lévő csomagtartóba, kipakolsz az előtted lévő zsebbe, bekapcsolod az öved, kényelembe helyezed magad és ezután odajön hozzás egy mókus mindenféle kamu dumával, hogy első alkalommal repül és fél egyedül stb és elkezd rendezgetni téged, mert smucig volt megvenni a saját helyjegyüket, holott az elv teljesen világos, aki nem fizet, nem ül egymás mellett. Hát engem ez rohadtul irritál, engem senki rendezgessen azért, mert ő spórolni akar.
2019. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
54%
#14 lehet nemet is mondani
2019. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, de az nem változtat az alaphelyzeten.
2019. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
33%
Ez amolyan megdöglött a tehenem, másé is dögöljön meg elv? Ha te egyedül utazol, akkor más is utazzon úgy? ENgem abszolút nem zavar, ha megkér valaki, h cseérljünk helyet, arra az 1 órás utra nem pakolgatok ki, pláne hogy fapadoson nincs is erre való hely, kb. még a kabátot sem kell levenni és már ott vagy. Felesleges hiszti, amit csinálsz
2019. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%
Tejes mértékben egyetértek a 14-essel, mindenkinek ott a lehetőség, hogy biztosítsa az egymás melletti helyeket.
2019. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ma hogy megy, de tavaly amikor a Liszt Ferenc repülőtérről jöttünk vissza Londonba mi a párommal megvettük az elsőbbségit (meg a helyjegyet is) AZ elsőbbségit azért, hogy előbb felkerüljünk a gépre. Mégis meglepődtem, hogy bár elsők között voltunk akiket a buszra felengedtek, majd ott vártunk vagy fél órát amíg annyi embert préseltek fel amennyit lehetett. A buszon állva néztük, és beszélgettünk egy heti szinten repülő hölggyel, hogy ezen a reptéren az elsőbbséginek nem sok értelme van. A buszon olyanokkal mentünk a géphez akiknek nem volt elsőbbségijük, és előbb felment a gépbe mint mi. Végül is nekünk mindegy volt, mert volt foglalt helyünk, és az elsőbbségi előnye az, hogy a kézipoggyász marad. Sok helyen utaztunk már a nagy világban, és ott működik az elsőbbségi. Ott tényleg az megy fel előbb a gépre aki fizetett az elsőbbségiért.A Liszt Ferenc reptéren nem ezt tapasztaltuk.

Kedves kérdező. Ha van rá mód, fizess helyjegyért. Nem egy olyan nagy összeg, hogy ezen spórolj.

2019. márc. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%
3 napja repültem. Egyedül utaztam, fizettem a helyjegyért. Felszállás után nem sokkal odajött egy csajszi, hogy cseréljek vele helyet, mert a barátnőjével egymás mellett akarnak ülni, és mellettem van üres hely. Próbálkoztak de senki nem cserél velük helyet, én vagyok az utolsó reményük. Néztem a hölgyet majd mondtam, hogy ha helyjegyet vettek volna, most nem kéne könyörögniük. Sajnálom, de én fizettem a helyjegyért, nem áll módomban helyet cserélni. A nő volt megsértődve, úgy szidod , hogy a stewardess közölte vele, hogy ha nem fejezi be, gondja lesz. Vicc az egész. Vagy vegyen az ember helyjegyet vagy maradjon a fenekén , de ne kuncsorogjon, hogy cseréljenek vele.
2019. márc. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!