Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ti hogyan szervezitek meg a...

Ti hogyan szervezitek meg a nyaralásotokat?

Figyelt kérdés

Sokszor foglalkoztat ez a kérdés, mert nem igazán vannak olyan utazós ismerőseink, vagy csak a szokásos helyükre mennek. Szóval ti mikor kezditek el tervezni a nyaralást? Hogyan kezdetek neki? Hol böngésztek úticélt és szállást? Milyen igényeitek vannak, amik általában jellemzőek minden nyaralásotokra?

Elmondom a mi verziónkat is, csak hogy ne legyen egyoldalú a dolog.

Mi eddig a párommal ötször voltunk nyaralni, mindegyik kuponos nyaralás volt. Már év elején nézelődünk kuponos oldalakon, általában olyan március/április amikor megvesszük a kupont. /Idén bazira bealudtunk, mert nagyon zajlott az élet és már lemaradtunk a jó ajánlatokról, nem is tudom hogy lesz.../

Általában 3 vagy 4 éjszakát voltunk maximum, mindig belföldön. Minimum reggeli, de inkább félpanzió amit igénylünk, imádjuk a svédasztalos vacsikat, még úgy is hogy én nem vagyok nagy étkű. Szóval nem tipikus "kieszem őket a vagyonukból" eset vagyok! :D A vízpartot preferáljuk, leginkább Balaton, folyópart nem igazán jön be, mert szerintem nincs soha olyan hangulata mint egy nagyobb tónak. A foglalást pedig legtöbbször július végére vagy augusztus elejére időzítjük. Szeretünk olyan helyre menni, ahol van nagyobb wellness is, vagy stranddal összekapcsolt a hotel és így szabad átjárás van. 4 csillagos szállodákat célzunk meg első sorban, de voltunk már vendégházban/panzióban is kétszer. Ár/érték arányban a hotelek jobban megérik szerintem. Legalábbis kuponnal mindenképp. Ezek lennénk mi, várom a ti szervezéseiteket is. Köszönöm, ha megosztod velem. :)



2017. jún. 2. 14:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
ha megvan a hotel és a repjegy*
2017. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!