Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha a teljes jövedelmem tippmix...

Ha a teljes jövedelmem tippmixből szerzem, akkor nem is kell adóznom?

Figyelt kérdés
Nincs bejelentett munkám, TB-t én fizetem. Ha csak ebből van jövedelmem, nem is kell adóznom utána? Tudom, hogy a tippmix nem ajánlott komolyabb sportfogadáshoz, idővel át is nyergelnék bet365-re, csak adózással nem volt kedvem még bajlódni.

2019. dec. 20. 18:14
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
69%

Miért nem csak a tippmixen játszod meg a tuti tippjeidet? Nem kell ott adóznod.

Én még olyan embert nem láttam aki a tippmixből vígan megélt nyugdíjig, de legyél te az első. Persze ha mégis bejönne a többiek által jósolt jövő akkor nem mond, hogy nem figyelmeztettek előre.

2019. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
53%

haha, még egy ember, aki bár semmilyen sporthoz nem ért, de bedőlt valami fizetős tippes lehúzásnak :D


de különben nem gyanús, hogy havi 5-10-15ezer Ft-ért olyan papírforma tippeket kapsz, ami úgy 90%-ban be fog jönni, de az ember magától is megtippelhetné?


a gondok tudod mikor fognak jönni? amikor majd nem lesz olyan meccs, ami ilyen egyértelmű...


fateromat is belerángatták egy ilyenbe.


ő is nagyon szépen ment előre, mert az elején selejtező meccsekről jöttek a papírforma tippek...aztán amikor előrehaladottabbá váltak a ligák, és jöttek az elődöntők hasonlóan esélyes csapatokkal, na ott meg szépen el is bukta az összes pénzt, amit előtte 2-3 hónap alatt összenyert.


logika: miért érné meg nekem a tuti tippet(ha tudom) odaadni másoknak, ha én is megjátszhatom? akkor nem havi 15ezrem lenne minden idióta után, hanem amit megjátszok, annak a sokszorosa...hiszen hát tuti tippem van, 100%, hogy nyerek.


a válasz meg tök egyértelmű: a hozzád hasonlók miatt...akik kifizetnek nekem 15ezret havonta, én meg azt tutira megkapom és 100%, hogy azt már költhetem is el :D


jót röhögnek rajtad...

2019. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
59%
Kizártnak tartom, h nem volt zsinórban 5 bukód. Egy 20 éve tippmixes bolond, aki elbukta rajta mindenét.
2019. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Hitetlenkedjetek csak 😅
2019. dec. 22. 16:32
 15/50 anonim ***** válasza:

A skrillnel rakerdeztem par eve.


Keresre, kiadjak a hatosagoknak az adataidat.

2020. jan. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
Szoval marad az adozas, vagy a koromragas. :)
2020. jan. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
Hogy állsz kérdező?
2020. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
57%

"nem a saját tippjeimmel, hanem egy oldalra vagyok befizetve"


És tényleg megéri befizetned? Napi 1 tippet magadtól is ki tudsz választani, a top csapatokat ismerned kell.


Valójában az, hogy hosszú távon nyersz vagy veszítesz nagy mértékben meghatározza az általad is említett önkontroll, amit a legtöbb sportfogadó képtelen betartani, és elkezd összevissza fogadni ami tuti bukó.


Én is kíváncsi lennék, hogy hogy haladsz :)

2020. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
81%
Kétszer már írtam ehhez a kérdéshez. Egyszerű, mint a pofon. Itt hasonló tudású emberektől lehet tippeket venni, amilyen én vagyok. 20 év alatt kb 15 féle sportágban lettem teljesen képben. Én nem árulom teszem hozzá. Mindíg közbe jön a változó, ez a lényeg. Nem jöhetsz ki jól hosszú távon. Egyszerűen nincs olyan ember, hacsak nem manipulált a találkozó, és te tudsz róla. Irdatlan mennyiségű tippeket lehet adni, tegnap eltaláltam 15 meccset, és nem hibáztam. Ma 3-at hibáztam, már elég szép bukó. Azért árulják, mert szerencsejátekból csak így lehet hosszú távon jól kijönni. Élesben sehogy. Lehet jó napod, heted, de utána elindulsz lefelé. A kontroll fontos, úgy lassabban teszed magad nullára. Ilyen ez a játék.
2020. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

Akik szerint nem lehet sportfogadásból megélni, azok mivel magyarázzák azt, hogy az irodák lekorlátoznak játékosokat, akik sokat nyernek náluk? :) ostobák vagytok mind, különösképpen a hatos. Biztonságmatematikus XDDD nevetséges vagy.

A kérdésre a válasz: nem, nem kell adóznod a Tippmix után, bár náluk baromi nehéz nyerőben lenni, borzasztó kicsi a kínálat, ami meg fenn van, ott az oddsok gyengék.

2020. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!