Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha a teljes jövedelmem tippmix...

Ha a teljes jövedelmem tippmixből szerzem, akkor nem is kell adóznom?

Figyelt kérdés
Nincs bejelentett munkám, TB-t én fizetem. Ha csak ebből van jövedelmem, nem is kell adóznom utána? Tudom, hogy a tippmix nem ajánlott komolyabb sportfogadáshoz, idővel át is nyergelnék bet365-re, csak adózással nem volt kedvem még bajlódni.

2019. dec. 20. 18:14
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
66%
Figyelj, ezt én sem tudom biztosan. Sajnos nincsen kapcsolatom egy fogadóirodában sem, de jobb a békesség, vagyis az, ha 3 különböző alaplappal kezelem a 3 különböző profilt, hiszen azt azonosítják. Ha lebannolnak egy oldalról vagy szerverről, akkor is az eszközt tiltják le, vagyis valahogy biztosan tudják ők is, melyik laptopról jelentkezik be az ember.
2020. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
53%

"megvannak a megfelelő kapcsolataim"


Persze, engem is fel szokott hívni Murinho, hogy ma nem játszik a két legjobb csatára, így tökre megértem, hogy téged magyar zsákfalban élő kissrácot is megcsörget.


Mindezt úgy, hogy a nálad sokkal nagyobb halak nem tudnak róla persze, mert ha tudnának, akkor az első komoly tétek után (és itt nem 1-2k €-ról beszélek) a fogadóiroda automatikusan elkezdi átrendezni az oddsokat. És nem, nem a tippmix, hanem az összes többi is

2020. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
40%
Annyira ostoba vagy, hogy arra szavak nincsenek. Én lezárom itt, mérföldekkel előtted járok. Sok sikert, hülye gyerek :D
2020. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
40%
Közöd nincs se a sportfogadáshoz, se a fogadóirodák működéséhez, de legalább elhiszed, hogy tudod a tutit, Mester ;)
2020. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

42-es nem kell Mourinhot ismernie. Igazából jobb, ha olyan csapatsportokban van otthon, ahol 1 játékos teljesítményén több múlik (kézi, kosár vagy vízilabda ilyen szempontból jobb) és onnan ismer öltözői pletykákat. Nem kell a legjobb csapat edzőjével smúzolnia.


Azért nem olyan hihetetlen, hogy valakinek játszik valakije egy nm1-es kosárcsapatnál, ahol előbb tudja meg, hogy lesérült a legjobb dobójuk mint a fogadóiroda.

2020. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
53%
hatékonyan ez sem menne...tegyük fel, személyesen van informátora 1-2 ilyen meccsben...abból nem fog nagyot kaszálni...
2020. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Nagyon tudod, utolsó ;)
2020. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Úgy bírom hogy 16-24 évesek írnak hozzászólásokat mintha értenének a sportfogadáshoz.

A kérdező érdekelne, sikerült profitálnod?

2021. febr. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
37%
#40 Talán mert az irodák látják a MAC-címét a számítógépnek és a routernek is. Ha bármi egyezik egy korábban korlátozott számlával, akkor belimitálják a számlát. Továbbá elhelyezhetnek egy Snail nevű programot, amivel monitorozzák az egyéb tevékenységeket is.
2021. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 Ramos ökle válasza:

Itt kell megtudnom, h csaló vagyok. :D

Engem is korlátozott a tippmixpro, mert elvittem tőlük pár hónap alatt egy kis pénzt. Fogalmam sincs a fociról meg egyébről, csak kíváncsi voltam, h tényleg működnek-e a tippadós oldalak. Némelyik működik. Volt egy kis felesleges pénzem, kipróbáltam. Még így is nyerő voltam, pedig nem egy tippet meg se tudtam játszani, annyira gagyi a tippmixpro kínálata.

A korlátozás óta is jön lóvé, de komoly fogadásra már nem alkalmas. Élőben mondjuk még mindig lehet őket fejni, már ha van időd és elég pénzed. :D

2021. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!