Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha a teljes jövedelmem tippmix...

Ha a teljes jövedelmem tippmixből szerzem, akkor nem is kell adóznom?

Figyelt kérdés
Nincs bejelentett munkám, TB-t én fizetem. Ha csak ebből van jövedelmem, nem is kell adóznom utána? Tudom, hogy a tippmix nem ajánlott komolyabb sportfogadáshoz, idővel át is nyergelnék bet365-re, csak adózással nem volt kedvem még bajlódni.

2019. dec. 20. 18:14
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
77%
Többször is írtam ide. 20 év szerencsejátek. Több ingatlan ára. Ment el.... Összes többi rizsa.
2020. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
66%
Meséljek? Rendben :) 20 vagyok, 2017 óta nyomom. 1 év alatt korlátozták a Bet365, Unibet, 1xBet fiókom, azóta féltestvér, nevelőszülő, barát számlájával fogadok. 3 laptop, 3 mobilnet előfizetés. Nem szórakoztam annó, korlátlan van, 20 ropiban kijön havonta ez a költség. Ez eddig eltelt másfél év alatt nagyjából 12000€ profitot realizáltam. Ez elmúlt másfél hónapban sajnos nem tudtam semmire fogadni, így nekem is jó nagy bevétel kiesés ez.
2020. máj. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
58%
Abszolút nincsen semmilyen titkom, csak előbb jutok információhoz egyes csapatokat (ligákat) illetően, mint a fogadóirodák.
2020. máj. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
53%
2017 óta 3 év telt el, de ha ezt hanyagoljuk is, akkor havi 800 euróért élsz vissza mások személyes adataival meg tartasz fent minimum félmilliós eszközparkot. This is the dream.
2020. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Jó, szerintem azért ez így korrekt volt (ha igaz).
2020. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leírom neked a matekot, kedves ostoba 11:37.

2017 őszén kezdtem, 1 évig tartott kb az én profilom. Ott nem realizáltam számottevő hasznot, maximum 2000€ volt, ez nem egy nagy összeg. Ellenben sokat tanultam ebben az időben. Nem a sportfogadásról, hanem az irodák működéséről. 2018 októberében kezdtem 3 profillal, 3 laptoppal. Akkor kerültem egyetemre, így magamnak amúgy is akartam venni egyet, ehhez kellett még 2 másik, amiből az egyiket használtan vettem jó áron, a másikról meg leírattam az áfát egy ismerőssel. 200 rugó plusz költség volt ez.

Imádom ezt az oldalt, ahol minden kis k0cs0g milliókat keres. Nekem sok pénz ez a havi 300 ezer forint körüli összeg. Pályakezdőként kb pont a felét fogom keresni havi 160 órában :)

2020. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy ha ilyen pozitívban vagy miért nem kp-val nyomod a tippmixet? Ott nem tudnák kitiltani az accountodat (mert nincs), a nyereményekről meg még írásos bizonyítékod is maradna (a veszteségedről viszont nem, tehát akár későbbi fekete-jövedelem elkerülésére is hasznos lehet - persze ezt nem tanácsolom).
2020. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
53%

"Abszolút nincsen semmilyen titkom, csak előbb jutok információhoz egyes csapatokat (ligákat) illetően, mint a fogadóirodák."


Ó igen!!! mesélj még kérlek!


Hiszen az irodák akkora hülyék, hogy ugyanarra az előfizetős portálra, ahonnan te szerzed az infót, nem tudnak feliratkozni...


Meg a többi felhasználó is annyira hülye, hogy csak neked van meg az infó, így aztán nem fenyeget az sem, hogy több milliós tétekkel játszó fogadási rendszereket futtató emberek előtted fogadnak, és ugye ha túl sok fogadás érkezik egy kevésbé valószínű tétre, akkor elkezdi a szervezői is változtatni az oddsot.


Ezek az infók csak neked vannak meg a 160 ezres keresettel kecsegtető, valami kis zsákfaluban élő srácnak...



De mindez nem lenne még elég, akkor azzal a 3 laptopos résszel buktatod le magad teljesen. Aki kicsit is tudja, hogy hogyan működik ez, az pontosan tudja, hogy nem kell ehhez 3 gép, vagyis nem a gépek darabszámán múlnak a profilok :D

2020. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Az irodák is hülyék, egyéb okok miatt, de te megugrod a szintjüket. Nem ilyen olyan portálról szedem az infót, megvannak a megfelelő kapcsolataim. Nem muszáj ezt elhinned, engem aztán rohadtul nem érdekel :D.

A tippmix hátrányait meg inkább nem kezdem el sorolni, hisz ha ezzel sem vagy tisztában, akkor még nagyon gyerek cipőben jársz ezen a területen. Mr. Nemkellhozzá3laptop. ;)

2020. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

Nézd előző, egy fogadóirodának nem lehet mindenről (minden szegmensben, minden klubról-játékosról) pontosabb információja, mint azoknak, akik jól ismernek egy adott közeget.


Számomra az illető története teljesen hihehtő és hiteles.

Talán a 3 laptop részt nem értem... Miért nem lehet 1 gépről nyomni, mondjuk 3 böngészővel, inkognitó ablakban (nyilván a cookie-t figyeli a rendszer, de azért az könnyen kijátszható)?

2020. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!