Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi alapján döntsem el hogy...

Mi alapján döntsem el hogy eszközt bevételezzek e tárgyi eszkozként vagy hagyjam figyelmen kivul?

Figyelt kérdés

Általában ha kapok egy számlát, megjelölik rajta hogy mely eszközöket kell bevételeznem róla es miket ne.

(Pl vettek lakásotthonokba függönyt szonyeget stb)


De vannak számlák amelyeken nem jelölnek semmit mert nem tudják(pedig ugyanolyanok mint a többi számla)es azt mondják határozzam meg én.

Én, aki most kezdtem a munkahelyen..


Valamint anyagként hogyan kell bevetelezni?



#tárgyi eszköz #bevetelezés
2022. dec. 12. 10:57
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

A munkámon kivul munkaszerzodesben is áll hogy BÁRMI mást is el kell végeznem ha arra utasítást kapok!

Ha nem az en feladatom meghatarozni határidőket, vagy bevételezésekről dönteni, de ha azt mondják én hatarozzam meg én döntsek, akkor ahhoz nekik joguk ilyeneket kérni tolem.


Nem random szabályzatok alapján dolgoznék, hanem nem a felügyelőséget akaronám zaklatni ilyenekkel. Jelenleg csak ők "fogják a kezem".

2022. dec. 13. 12:16
 42/43 A kérdező kommentje:
Joguk van
2022. dec. 13. 12:16
 43/43 A kérdező kommentje:
Es azmviteli tv értékelési szabályzatra hivatkoztak és NEM belső szabalyzatra.
2022. dec. 13. 12:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!