Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért nem vezetnek be MLM...

Miért nem vezetnek be MLM különadót?

Figyelt kérdés
Azért merült fel bennem a kérdés, mert mostanában a különadók elég népszerűek (pl. banki különadó, multiadó). Na mármost tudva levő, hogy az MLM (többszintű értékesítési) rendszerekkel a piramis tetején lévők óriási összegeket szereznek az alattuk lévők munkájából. Az, hogy tisztességesen vagy sem, azt kérdezőként nem tisztem eldönteni. Úgy gondolom, hogy jelen gazdasági helyzetünkben el kéne gondolkodni azon, hogy ezen MLM vezetőknek nem kéne-e a vezetői bónuszuk után különadót fizetniük.

2012. okt. 28. 19:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/101 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem, a Viktátor nyugodtan bevezethetne egy ilyet, legalább eltűnnének ezek az ócska lehúzós átverések a francba.
2016. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!