Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha ebayről rendeltem valami...

Ha ebayről rendeltem valami 51$-ért, és a szállítás is ennyi volt, akkor a vámon a szállítás után is ki kell fizetnem a 27% áfát és vámot, vagy csak a termékre kell?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A termék árára és a postaköltségre együttesen kell fizetni.
2018. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, ezt benéztem: csak akkor igaz az, amit írtam, ha Unión kívülről jön - hiszen az ebay-n jöhet Unión belülről is.
2018. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
USA-ból jön, szóval akkor ezt most beszívtam
2018. febr. 24. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan biztos az. Ha jófej az eladó és a csomagra kisebb értéket ír és az nem irreális a vámhatóságnak, akkor simán átsiklik a vámon.

Nekem több csomagom is jött 100 dollár környéki értékből és kb a fele átcsúszott a vámon az elmúlt 10 év alatt.

Akkor van szívás, ha felveszik veled a kapcsolatot és bizonylatot kérnek a kifizetésről.

2018. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!