Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem kell az embereknek...

Miért nem kell az embereknek az ingyen pénz?

Figyelt kérdés
Van egy online bank, ami fizet azért mindkettőtöknek, ha beajánlasz hozzájuk valakit, és küldenek egy bankkártyát is, valamint mobilapplikáción keresztül lehet kezelni mindent. Írtam egy csomó barátomnak, de csak egy vette komolyan, a többi bizalmatlan volt, meg csak a kifogásokat keresték. Miért csinálják ezt?
2019. aug. 23. 13:19
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy jah, nálam is van egy szint, ami alatt nem barátkozom. De olyan körökben mozgok ahol ilyen baromsággal egyik ismerős se keres meg, mert az értelmi képességeink elérték azt a szintet ami felett nem dőlünk be lózungoknak.
2019. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
67%
#11 Azt nem tudom milyen körökben mozogsz, de hogy elképesztően tájékozatlan vagy az biztos.
2019. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Nem reklámozok, mivel nem írtam melyik cégről van szó. De nem ez az egyetlen, amelyik hasonló szolgáltatást nyújt. Aki meg ezen a számlán tartja az összes vagyonát, az magára vessen, látszik hogy mennyire suta emberek vannak itt.
2019. aug. 23. 14:55
 14/42 anonim ***** válasza:
35%

12! Akkor legyek tájekozatlan.


Viszont olyan termékben, amit így, unszolás útjan kínálgatnak, mellérakva az ingyen pénz dumát, az nem kell. Tudod...ez olyan mint a teleshop. Normalis terméket nem ott hirdetnek. Ahogyan akármilyen jó terméket nem úgy szokás hirdetni hogy neked kell befűznöd valakit. Itt ez a visszataszító az egészben. Tukmálással akarjátok bizonyítani az igazat.

2019. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom a Revolutra gondolsz... én is kiküldtem, senki nem regisztrált. Pedig tényleg nem szokásom senkit belerángatni kétes üzletekbe, soha nem foglalkoztam MLM-mel, de a finetech tényleg jó dolog, egy csomót lehet vele spórolni.

De hát egy olyan országban, ahol a hipermarketben sor áll az ATM előtt, hogy a vásárláshoz felvehessen felvehessen készpénzt a barom, miközben ingyen fizethetne a kártyájával... egy ilyen országban nem tud érdemben elterjedni semmit, amihez legalább egy mobilos alkalmazás kell, mert az sok ember szellemi szintjlt meghaladja...

2019. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
89%
#14 Iszonyat ostoba vagy. Azért mert a teleshopban hirdetnek bizonyos termékeket, az azért van mert más a célközönsége. Biztos nagyon értesz a marketinghez is, meg a kérdező által meg nem nevezett szolgáltatáshoz is.
2019. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
76%

#12 "Azt nem tudom milyen körökben mozogsz"


Szerintem gabonakörökben! :XD

2019. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
75%
#17 Ezen besírtam! :D
2019. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
75%

Ez nagyon gyenge:

[link]

Még elérhetőség sincsen, csak a nagy duma, ha befizetsz nekem 3500-at adok neked 3000-et ajándékba...


Rákerestem részletesen is 1Ft-al váltják olcsóbban a valutákat, mint a hazai középárfolyam, ez az előnye VS hátránya nem Bank, nincsen rá tőkevédettség, garancia és nagy kockázatú

[link]

2019. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
56%
Nekem már 2 éve van Revolutom, de ha valaki csak a 3000 Ft-ért ajánlaná, és nem lenne valódi érték mögötte nekem is, akkor tuti, h nem regisztrálnék,
2019. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!