Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem kell az embereknek...

Miért nem kell az embereknek az ingyen pénz?

Figyelt kérdés
Van egy online bank, ami fizet azért mindkettőtöknek, ha beajánlasz hozzájuk valakit, és küldenek egy bankkártyát is, valamint mobilapplikáción keresztül lehet kezelni mindent. Írtam egy csomó barátomnak, de csak egy vette komolyan, a többi bizalmatlan volt, meg csak a kifogásokat keresték. Miért csinálják ezt?
2019. aug. 23. 13:19
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
68%

Nekem például azért nem kell mert a bankom bedőlése esetén 30 milláig garantálja az állam a visszafizetést.

Hogy is van ez a revolut-al?? Ja hogy nincs garancia. Akkor köszi szépen nem kell!!


Na például ezért :))

2019. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
49%
A Revolut nem is arra való, hogy ott tartsd az összes pénzedet. Ez egy virtuális pénztárca, ahol annyi pénzt tartasz, amennyire szükséged van. Ha csak arra használod, hogy utalsz rá pénzt és ingyen felveszed vagy átutalod másnak, már megérte..
2019. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
50%

" Ha csak arra használod, hogy utalsz rá pénzt "


Ha a bankomból utalok a revolut-ra akkor ennyiből utalhatnám egyből a címzettnek is nem?? Ugyanannyiba kerül!!

2019. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
37%

"és ingyen felveszed "


ja, 200 euróig, az kábé 60.000Ft, bankból meg 150.000-ig ingyen van. Ezt sem értem...

2019. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
87%

" Ugyanannyiba kerül!!"


Nem, mivel a Revolutot kártyával is fel lehet tölteni ingyenesen!

2019. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
87%

"150.000-ig ingyen van"


Igen, belföldön összesen két alkalommal. A Revolut viszont a világon mindenhol biztosít ingyen kp. felvételt akárhány alkalommal az összeghatárig.

Ráadásul ez nem a 150e helyett van, hanem felette.

2019. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
51%
Nem járok külföldre. A 150.000 meg bőven elég, mert mint írtam kártyával vásárolok ingyen...
2019. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Megöregedett megint egy generáció. Ugyanez történik, amikor az idősebbek otthon tartják kp-ban a vagyonukat és a kártyás vásárlás az valami fekete mágiával van egy szinten.
2019. aug. 23. 20:30
 29/42 anonim ***** válasza:
39%
Mondod te... hál'istennek nem te döntöd el, ki miben bízik. Számomra nem olcsóbb a revolut, tehát nem érdekel, de hogy ezt ne értse meg valaki csak azért mert fiatal...
2019. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
79%

Nekem aztán halál mindegy, ki hogyan intézi a pénzügyeit. Csak azt bírom, hogy a legtöbb pénzügyi analfabéta nyavajog, hogy a bankok lehúzzák, drágán tranzaktálnak stb. Miközben ők maguk hagyják magulat lehúzni. A Revolut számlára pl. kártyás fizetésként közvetlenül lehet pénzt INGYEN feltölteni, majd onnan bármilyen devizában INGYEN utalni külföldre is. Tehát pl. szállodát foglalnál Törökországban, akkor feltöltöd a Revolut számládat forinttal, ott bankközi árfolyamon átváltod török lírára és ingyen elutalod. Mennyibe is kerülne ez ha közvetlenül a bankodon keresztül csinálnád? Bármelyik banknál a külföldi devizautalás többezer forintba kerül.

Én akkor váltottam, amikor az Erste egy 50 eurós átutalásért (devizaszámláról) lehúzott 8 euróval.

2019. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!