Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem kell az embereknek...

Miért nem kell az embereknek az ingyen pénz?

Figyelt kérdés
Van egy online bank, ami fizet azért mindkettőtöknek, ha beajánlasz hozzájuk valakit, és küldenek egy bankkártyát is, valamint mobilapplikáción keresztül lehet kezelni mindent. Írtam egy csomó barátomnak, de csak egy vette komolyan, a többi bizalmatlan volt, meg csak a kifogásokat keresték. Miért csinálják ezt?
2019. aug. 23. 13:19
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
48%

Én meg azt bírom - mint már írtam is- hogy akinek nem tetszik az ami a másiknak igen, akkor jön a lepontozás. Sok paraszt.


"Csak azt bírom, hogy a legtöbb pénzügyi analfabéta nyavajog, hogy a bankok lehúzzák, drágán tranzaktálnak"


- Erste hűségkártyám van, 0Ftéves kártyadíj, minimális feltételek mellett 0ft havi számlavezetéssel. Utaláskor összegtől függetlenül 200Ft. Ennyi a díja. Ugye attól még ember maradok ha továbbra is ezt használom "startuphuszárok"????


"Revolut számlára pl. kártyás fizetésként közvetlenül lehet pénzt INGYEN feltölteni, majd onnan bármilyen devizában INGYEN utalni külföldre is."


- Nem utalok pénzt külföldre, ezért is lepontozás jár????


"Mennyibe is kerülne ez ha közvetlenül a bankodon keresztül csinálnád?"



- Nem csinálom, megbocsájtható????


Nem az a gond hogy TE használod, hanem az a gond hogy szarozzátok aki nem használja...

2019. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
73%
#41 Nem azért vagy szar, mert nem használod a Revolutot, hanem szimplán egy iszonyatosan ostoba ember benyomását kelted a megnyilvánulásaiddal.
2019. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!