Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem kell az embereknek...

Miért nem kell az embereknek az ingyen pénz?

Figyelt kérdés
Van egy online bank, ami fizet azért mindkettőtöknek, ha beajánlasz hozzájuk valakit, és küldenek egy bankkártyát is, valamint mobilapplikáción keresztül lehet kezelni mindent. Írtam egy csomó barátomnak, de csak egy vette komolyan, a többi bizalmatlan volt, meg csak a kifogásokat keresték. Miért csinálják ezt?
2019. aug. 23. 13:19
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem érdekelnek az ilyen modern hóbortok, elvagyok a Master Cardommal egy tőkeerős banknál, nem vagyok vevő az ilyen start up baromságokra, pedig gyakran megyek külföldre.

Ha ennyire ingyen van minden meg még ők adnak pénzt miből van bevétel? Igaz nem érdekel..

25N

2019. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Van fizetős opció is, magasabb ingyenes összeghatárokkal, kártya mellé járó biztosítással meg egyebekkel, attól remélik elvileg a bevételt.
2019. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
68%
#31 Büszke lehetsz magadra...
2019. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%

Miért is?

Mert úgy élem az életem, ahogy nekem jó?

2019. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
52%
Pontosítok, büszke lehetsz az eszedre...
2019. aug. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
0%

Nahát, mesélj..Mit tudsz rólam?

Még mindig nem értelek.

Hogy jön ehhez az eszem?

Jogi egyetemet végeztem 2 éve de már mellette dolgoztam szinte végig, nemzetközi cégnél dolgozok most jelenleg customer service és marketing területen, mellette írok. Pénzért (is).

Igaz itthon vagyok gyeden az 5 hónapos fiammal, de a 2 melóm csinálom mellette, de az anyaság a fő profilom most

Igen, büszke vagyok az eszemre, mert egymagam képes voltam erre, pláne úgy, hogy a mi családunkban nem divat annyira a tanulás.

De hogy jön ez a kérdéshez? :)

2019. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Hogy jön a diploma az észhez? Azok szoktak felhozni példának, akik pont az ellenkezőjét bizonyítják.
2019. aug. 24. 00:31
 38/42 anonim ***** válasza:
41%

A saját pénzügyeimet szeretem én intézni. Nem szeretem a pénzügyi tanácsokat még ha baráttól kapom is. Lehet hogy neked ez bejött (a te dolgod) de ne sértődj meg ha én nem kérek belőle (ez meg az én dolgom).

A pénzügyi tudatosságommal meg vagyok elégedve. Ritkán járok külföldre így aztán végképp nem használnám ki az általad reklámozott szolgáltatásokat.


Ha egy barátom bedurcizna azon hogy engem nem tudott beszervezni a "bizniszebe" akkor többet nem beszélnék vele.

2019. aug. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
25%

Ja, legyen így... :D Engem aztán nem érdekel random Gyurika mit gondol rólam a gyakorin.

Én meg nem bírom, mikor valaki rám akar erőltetni valamit, mivel ha valamit el akarok intézni vagy valami érdekel, annak megtalálom a módját akár személyesen akár az interneten, nem kell, hogy valaki maceráljon vele meg ajánlgasson dolgokat. Hagyd hogy a barátaid is azt csináljanak, amit akarnak, légy felnőtt.

2019. aug. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
72%

A revolut nem csalas. Gyakorlatilag hasonlitani lehet a paypalhoz, egy penzkuldo szolgaltatas, hasznos peldaul szerencsejatekra, a kartyajaval be lehet fizetni barhova.


Adnak hozza egy brit szamlaszamot, egy bankkartyat, amivel olcson lehet vasarolni es penzt levenni. Szoval hasznos lehet annak aki erti.


Hasonlo peldaul mint a skrill vagy neteller, csak ott nem kapsz bankszamlaszamot.


Azonban van verifikacio, kernek toled szemelyit, jogsit vagy utlevelet es selfiet a dokumentummal. Illetve be kell fizetni hogy megkapd a bonuszt. Sokan pl nem merik kiadni a szemelyes dokumentumaikat, igy itt sokan meg is akadnak, sokan nem tudnak vagy akarnak penzt feltolteni egybol.



En korabban regeltem hozzajuk, ingyen kaptam a bankkartyat, de nem hasznalom mar egyaltalan, mert en inkab netellert es skrillt hasznalok a gamblinghez

2019. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!