Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyire gyakori, hogy 20%...

Mennyire gyakori, hogy 20% önerő elegendő, ha a jövedelem bőven rendben van, és a lakás is városban van?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 22:07
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:

plusz van biztosítás is arra az esetre, ha az ember lebetegszik, munkanélküli lesz, stb..


Az albérlet sokkal kiszámíthatatlanabb jelenleg.

2020. szept. 29. 18:55
 32/58 A kérdező kommentje:
egyébként egyszer voltam egy árverezett házat nézni a raiffaisen banknál, mondtam is a bankos srácnak, hogy sajnálom azt ami itt történt, és ő is mondta, hogy azért ezek nem 2 perc alatt történnek meg, a tulajdonosok teljesen a homokba dugták a fejüket, nem kértek halasztást, nem kommunikáltak, egyszerűen zéró válasz.
2020. szept. 29. 18:56
 33/58 anonim ***** válasza:

Őszintén, felejtsd el az árverésre kínált piacot. Tavaly nyár óta intenzíven figyelem szülővárosom alakulását és az egy ZSÁKBAMACSKA amit igazából annyiért kapsz meg amennyit az utolsó nem szégyell adni. Igen ám, de az az összeg már annyi amennyiért Te magad kiválasztod az "álomlakást" és biztosan nem fogják szétverni miután megtudták, hogy a tulajdoni lapon nem az övék a lakás.

Ahogy fentebb is írták, a kommunikáció az alapja mindennek, aki meg elárverezett lakást vesz, azt nem kell sajnálni, valóban nem 1 perc alatt történt ami történt.

2020. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:

Ez nem árverés volt, hanem a bank tulajdona, nem is mentem több ilyenre. Ugyanolyan eladás volt mint bármi más, csak az eladó a bank volt, és nem magánszemély (ez nem összeverendő az árveréssel)!


Csak azért írtam a példát, hogy ott is kiderült, hogy rengeteg dolog kell ahhoz, hogy ez lakás ott kössön ki.

2020. szept. 29. 20:34
 35/58 anonim ***** válasza:
0%
PHD...."Civilizációnk legnagyobb balszerencséje a tanult buta" /Karel Capek/
2020. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
Igen, látom. :)
2020. szept. 30. 18:48
 37/58 anonim ***** válasza:
0%

"Emellett tettem félre 5M forint önerőt, így nem gondolom, hogy havi 60 körüli törlesztővel bármikor gondom lenne."


A törlesztővel nem is lesz....csak a tőketartozással....Hogy miért? Nem én leszek aki elmondom.

2020. okt. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
Nyilván egy nagyobb elő/végtörlesztés a cél az évek során, nem szeretném kihúzni a futamidőt. Kérlek számolj nekem jobb opciót albérlet mellett 29 évesen, örökség nélkül. SugarDaddy nem jöhet szóba, ezért várom a javaslataidat!
2020. okt. 1. 10:23
 39/58 anonim ***** válasza:
0%
Én várnék még 2-3 évet. Hátha megokosodom....talán rájövök valamire. Reméljük nem közgázas az a diploma, mert akkor....inkább menj el cipésznek. De tedd amit jónak látsz. Ennyit tudtam segíteni.
2020. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Nesze semmi, fogd meg jól! :)
2020. okt. 1. 13:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!