Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért kell ennyire védeni...

Miért kell ennyire védeni azokat az embereket akiket kilakoltatnak?

Figyelt kérdés

Ha például hitelre vesz egy házat... Alárta a szerződést, hogy a havi részletre, ha mittomén 10 napon belül nem érkezik valamekkora összeg akkor a bank elveszi a házat.

ALÁÍRTA a szerződést.

a szomszédommal történt meg az eset. A mellettünk lévő telken épült egy ikerház, az egyik felét megvették, a másikat meg csak hitelre.

A hitelt nem tudták fizetni, és többszöri felszólítás után a bank visszavette a házat.

Magyarán kilakoltatták őket.

Nem tudom, hogy kik, de vagy 30-an odasereglettek és követelték, hogy azonnal engedjék őket vissza, nekik is joguk van élni valahol.



Na álljuk meg. Ki mondta, hogy pont nekik nincs joguk valahol lakni?

Vannak szabályok. AMiket MINDENKINEK be kell tartania. A bank is betartja. Ha TE nem tartod be vannak következményei. Lásd: kilakoltatták őket.


Nem tudod fizetni a házadat? Vállald a következményeit. Aláírtál egy szerződést amit nem biztos, hogy tudsz teljesíteni? Vállald a következményeit.


Ráadásul még a bank volt a toleráns, mert az idő múlásával nem emelkedett a havi részlet... Ugye az a szokás, hogy ha késel a havi részlettel, akkor 10 nap múlva 2x annyit kell már kifizetned.



Sajnálom meg minden, jó sz*r lehet, ha egyik napról a másikra nincs tető a fejed fölött, ráadásul az anyagiak sem kedvezőek..

De akkor tessék olcsóbb házat választani.

Most én veszek 100 millióért egy ferrarit, de utána meg nincs 80 millióm egy házra... Értitek a lényeget...


2020. okt. 22. 11:47
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ezeket az infókat az ikerház másik felének a tulajától tudtam meg, jó viszonyban voltak.
2020. okt. 22. 11:49
 2/26 anonim ***** válasza:
11%

Azért kell védeni őket mert Csehországban már DIGITÁLIS oktatás van.


(Unalmas vagy. :D )

2020. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
22%
Megérdemled a saját életed. Remélem hosszú lessz.
2020. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Öhhm. elmondanátok mi is a probléma?
2020. okt. 22. 13:29
 5/26 A kérdező kommentje:
Sajnálom az összes többi embert akik kérdéseket írnak ki. Mindenkihez odatrollkodtok?
2020. okt. 22. 13:32
 6/26 anonim ***** válasza:
26%
Az nem trollkodás, hogy ugyanabban a stílusban írogatunk ki napi 80 provokáló trollkérdést? :D
2020. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Elmondanád, hogy ebben mi a troll? a kérdésben.
2020. okt. 22. 13:38
 8/26 anonim ***** válasza:
23%

#7

Már írtam. A napi 80 provokáló trollkérdés ugyanebben a stílusban.

2020. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
És? :D még mindig nem értem, hogy ezért miért kell a kérdésemet széttrollkodni. Jó, ettől függetlenül még jöhetnek értelmes válaszok, amik megválaszolják a kérdésemet.
2020. okt. 22. 13:39
 10/26 anonim ***** válasza:
30%

Akkor tessék, válaszolok:

Mert vannak emberek akik az empátia képességével élnek.


Na, most hogy kaptál választ, írhatod ki a következőt az iskolákról vagy a vegánokról, vagy valami más szokásos témádról. :D

2020. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!