Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha megszüntetem az otp-s...

Ha megszüntetem az otp-s számlámat, akkor is csak pénzért adják ki a pénzemet?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem fel 9 milliót kp-ban, erre levontak 108000 tranzakciós díjat. Nem elírás, száznyolcezret. Na most, ha én meg akarom szüntetni a számlámat, amin ettől lényegesen több pénz van, akkor azt milliók ellenében tehetem csak meg, vagy hogy van ez?
jan. 21. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Mivel csak nullás számlát tudnak megszüntetni, a pénzfelvételnek meg nyilván van díja, így igen.
jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Vagy felveszed vagy elutalod, mindkét lehetőség díjat vonhat maga után.

Díjmentesen nem fogják kifizetni az egyenleged, csak mert megszünteted a számlád.

jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Felháborító hogy a már leadozot pénzemhez jussak még jól meg is dezsmalja a bank.
jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az igen. Sajnos ekkora összegnél az utalásnak is hatalmas díja van. Tényleg jobban jár az ember, ha otthon tartja a pénzt a matracban. Kamatozni így se úgy se fog. Múltkor jóváírtak nekem 2 ft kamatot. Röhej, hogy nem tudok a pénzemhez jutni, csak ha jól lerántanak.
jan. 21. 19:03
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, felháborító.
jan. 21. 19:03
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Jo nagy hulye vagy ha bankban kpben felvetted. Utalni, ha fizettel valamiert, joval olcsobb lett volna.. tudom, az elado kpt akart..
jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

Én bármennyi pénz ingyen veszek fel, ha akarok - igaz én nem akarok, meg én nem is az OTP-nél sarcoltatom magam.


Szóval az, hogy mennyit fizetsz a bankoknak az attól függ mennyire vagy pénzügyileg neandervölgyi. A fokozott készpénzhasználat arra utal, hogy nagyon is.

jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Justinianus ***** válasza:
0%

"csak pénzért adják ki a pénzemet?"

Gondolod, majd neked a bank vatikáni valutáért fog dolgozni.

Igen, pénzért, mégpedig a készpénzhasználat visszaszorítása érdekében az utalás esetén jó kevés pénzért, a készpénzfelvétel esetén meg jó sok pénzért, bár ezek szerint még mindig nem eléggé sokért.

Úgyhogy igen, hajrá, ha 90 milliódat kp-ben egymillióért felveheted, nekünk az online bankolás annál olcsóbb lesz.

jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A bankokhoz képest a venezuelai maffia család/emberbarát.
jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
Ezért ilyen jó befektetés az OTP részvény. Aki ismeri a magyarok béka segge alatti pénzügyi intelligenciáját, az tudja, hogy ezen milyen jól keres ez a bank.
jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!